fbpx

Принц Гаррі хоче судитися з урядом Великої Британії за повернення охорони для своєї сім’ї

Принц Гаррі хоче судитися з урядом Великої Британії за повернення охорони для своєї сім’ї

Принц Гаррі домагається розгляду судового рішення міністерства внутрішніх справ, яке забороняє йому фінансувати захист поліцією себе та своєї сім’ї під час перебування у Великої Британії. 

https://twitter.com/scobie/status/1482477652602757128?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1482478333980024839%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es2_&ref_url=https%3A%2F%2Fpeople.com%2Froyals%2Fprince-harry-seeks-judicial-review-pay-for-uk-police-protection%2F

Внаслідок витоку інформації у британському таблоїді була оприлюднена заява офіційного юридичного представника принца Гаррі. В ній йдеться про те, що герцог та герцогиня Сассекські самостійно фінансують приватну охорону для своєї сім’ї. Але вона не може забезпечити певний рівень захисту під час перебування у Великій Британії. Так як не має доступу до інформації британських спецслужб. Через це принц та його сім’я не можуть повернутися на батьківщину. До слова, крихітка Лілібет, якій зараз всього 7 місяців, ще не зустрічалася із своєю прабабусею королевою Єлизаветою та іншими членами королівської сім’ї. 

При цьому Гаррі пообіцяв покрити усі витрати на охорону власними коштами, щоб “не нав’язувати це британським платникам податків”, йдеться у заяві. Хоча він вже пропонував це в січні 2020 року, коли принц та Меган Маркл відмовилися від посади членів королівської родини і втратили захист. Але тоді цю пропозицію було відхилено. 

У офіційній заяві також нагадали про візит герцога Сассекського до Великої Британії на відкриття статуї на честь його покійної мами, принцеси Діани, коли його безпека була порушена після завершення акції. Як повідомляє видання The Guardian, автівку принца переслідували папараці. 

Схоже, герцог та герцогиня налаштовані судитися. Тепер хід за королевою…

Принц Гаррі хоче судитися з урядом Великої Британії за повернення охорони для своєї сім’ї 1
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59