fbpx

Принц Ендрю залагодив справу про зґвалтування грошовою компенсацією

Принц Ендрю залагодив справу про зґвалтування грошовою компенсацією

Принц Ендрю та Вірджинія Джуфре владнали судову справу про зґвалтування шляхом виплати компенсації в розмірі 16 млн доларів позивачці, повідомляє Daily Mail.

61-річний принц передасть цю суму до благодійного фонду Джуффре, що допомагає жертвам насильства, передає BBC. 

Принц Ендрю залагодив справу про зґвалтування грошовою компенсацією 1

В офіційній заяві Ендрю підкреслюється, що принц визнає, що позивачка стала жертвою як аб’юзу, так і несправедливих публічних звинувачень, тоді як він особисто ніколи не мав наміру шкодити її репутації. Герцог Йоркський також відзначив “хоробрість міс Джуффре та людей, які пережили насильство та відстоюють себе та інших”. 

Представники принца повідомили, що він не має жодних коментарів, крім того, що було сказано в документі, поданому до суду. У Букінгемському палаці відмовилися коментувати врегулювання.

Принц Ендрю отримує пенсію як колишній військовослужбовець, а також має прибуток від герцогства Ланкастерського, що надежить Її Величності. Тому частину компенсації виплатить королева Єлизавета.

Принц Ендрю залагодив справу про зґвалтування грошовою компенсацією 2

Як відомо, принц стверджував, що “не пригадує”, щоби колись зустрічався з Вірджинією Джуффре. Жінка ж запевняє, що її, на той момент неповнолітню, кілька разів примушували до сексу з Ендрю. У січні королева Єлизавета позбавила сина військових звань та офіційних патронажів.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59