fbpx

Прикраси для нігтів — сміливий нейл-тренд, про який варто знати

Прикраси для нігтів — сміливий нейл-тренд, про який варто знати

Із появою соціальних мереж б’юті-експерименти для багатьох стали справжнім культом, адже яскравий мейкап чи манікюр — це гарна можливість зібрати неабияку кількість лайків. Тому не дивно, що зараз все частіше виникають нові цікаві, та інколі навіть шалені тенденції. Наприклад, прикраси для нігтів!

Мода прикрашати манікюр стразами та різноманітними блискітками з’явилась ще більше десяти років тому і зараз здивувати когось сяючим дизайном не так вже й просто. Але це можливо, якщо мислити ширше, та прикрашати нігті не камінням, а цікавими металічними виробами.

Одною з перших цю ідею запропонувала засновниця корейського бренду Unistella. Вона створила незвичайні прикраси нового формату, що виглядають сміливо та футуристично. Вони фіксуються на фалангах пальців та виготовляються із золота чи срібла, а також можуть бути доповнені дорогоцінним камінням. Чим не альтернатива класичним обручкам?

Але витрачати на такі прикраси сотні доларів необов’язково. Тим більше якщо ви збираєтесь часто змінювати їх, залежно від кольору лаку. Тренд набирає обертів і в мережі можна легко знайти варіанти з більш дешевих матеріалів. Наприклад, на сайті Etsy чи Merce jewelry. В будь-якому разі виглядає це дуже круто!

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59