fbpx

Прототипом для нової ляльки Barbie вперше стала українка

Прототипом для нової ляльки Barbie вперше стала українка

Компанія Mattel продовжує оновлювати серію ляльок Role Models, натхненних відомими спортсменками, співачками, моделями та актрисами, що досягли успіху в різних сферах.

Цьогоріч Міжнародному жіночому дню виповнюється 60 років і на честь цієї дати Mattel представили новую ляльку. Прототипом для неї стала українська фехтувальниця, олімпійська чемпіонка 2008 року, шестикратна чемпіонка світу і восьмикратна чемпіонка Європи Ольга Харлан.

«В якості ключової частини нашої триваючої глобальної ініціативи, проекту Dream Gap, ми знайомимо дівчат з історіями жінок з різних верств суспільства, щоб показати їм, що вони можуть бути ким завгодно», — зазначають представники Mattel.

«Деякі дівчата займаються спортом і вважають, що він не є жіночним. Я хотіла довести, що жінки можуть бути величними у фехтуванні. Завжди вважалось, що фехтування — не жіночний вид спорту. А я хотіла бути сильнішою за чоловіків», — прокоментувала спортсменка.

Прототипом для нової ляльки Barbie вперше стала українка 1

До речі, такі ляльки є лише у дев’яти спортсменок у світі. Серед них — легкоатлетки Діна Ашер-Сміт, Айрін Палшите та футболістка Аманда Анрі.

Прототипом для нової ляльки Barbie вперше стала українка 2
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59