fbpx

Прототипом для нової ляльки Barbie вперше стала українка

Прототипом для нової ляльки Barbie вперше стала українка
Читай нас в Google News
Підписатися

Компанія Mattel продовжує оновлювати серію ляльок Role Models, натхненних відомими спортсменками, співачками, моделями та актрисами, що досягли успіху в різних сферах.

Цьогоріч Міжнародному жіночому дню виповнюється 60 років і на честь цієї дати Mattel представили новую ляльку. Прототипом для неї стала українська фехтувальниця, олімпійська чемпіонка 2008 року, шестикратна чемпіонка світу і восьмикратна чемпіонка Європи Ольга Харлан.

«В якості ключової частини нашої триваючої глобальної ініціативи, проекту Dream Gap, ми знайомимо дівчат з історіями жінок з різних верств суспільства, щоб показати їм, що вони можуть бути ким завгодно», — зазначають представники Mattel.

«Деякі дівчата займаються спортом і вважають, що він не є жіночним. Я хотіла довести, що жінки можуть бути величними у фехтуванні. Завжди вважалось, що фехтування — не жіночний вид спорту. А я хотіла бути сильнішою за чоловіків», — прокоментувала спортсменка.

Прототипом для нової ляльки Barbie вперше стала українка 1

До речі, такі ляльки є лише у дев’яти спортсменок у світі. Серед них — легкоатлетки Діна Ашер-Сміт, Айрін Палшите та футболістка Аманда Анрі.

Прототипом для нової ляльки Barbie вперше стала українка 2
23-59