fbpx

Пропозиція: безкоштовне проживання в Ісландії за фото північного сяйва

Пропозиція: безкоштовне проживання в Ісландії за фото північного сяйва

Сяяння у небі — це справжнє природнє диво, заради якого люди долають тисячі кілометрів та витрачають безліч часу в його очікуванні. Необхідними ресурсами також є гроші, але зараз у всіх бажаючих є можливість зекономити на проживанні чи навіть на авіаперельоті.

Готель Rangá в місті Хедлі, що знаходиться в 90 хвилинах їзди від Рейк’явіка, зробив привабливу пропозицію для фотографів. Його керівництво шукає людину, яка протягом 3 тижнів буде робити фото та відео північного сяйва. В якості оплати праці пропонують безкоштовне проживання, харчування та авіапереліт.

Працювати фотограф має з середини вересня до середини жовтня, а права на ведь матеріал належатимуть готелю. Щоб запропонувати свою кандидатуру, потрібно заповнити заявку, в якій має бути вказана інформація про досвід роботи в області фотографії, навички користування соцмережами. Також важливим фактором є досвід подорожей в Ісландію і проходження вакцинації від коронавірусу. Фотографам також необхідно буде написати короткий мотиваційний лист та пояснити, чому готель повинен вибрати саме їх.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59