fbpx

Прохід заборонено: які локації зачинені у різних країнах через коронавірус

Прохід заборонено: які локації зачинені у різних країнах через коронавірус

Вірус Covid-19 поширився планетою і, окрім нестачі масок у аптеках, створив багато інших незручностей. Через захворювання зачиняються музеї, скасовуються концерти та фестивалі. Ми з’ясували, що саме коїться у різних країнах.

Італія

В італійській столиці, де виявлено багато випадків зараження, тимчасово зачинили оперний театр «Ла Скала» та декілька музеїв. Обмеження на вхід були і у соборі Дуомо, але нещодавно сюди знов почали пускати відвідувачів, що заздалегідь замовили екскурсії.

У Венеції достроково закінчився карнавал, а також музей Пеггі Гуггенхайм обмежив потік відвідувачів із вимогою витримувати дистанцію та не наближатись один до одного ближче, ніж на метр.

Окрім того, у Венеції призупинені зйомки сьомої частини фільму «Місія нездійснена», та поки невідомо, чи вплине це на дату виходу. А от прем’єру 25-го фільму про Джеймса Бонда вже офіційно відклали на півроку.

Також у Італії тимчасово зачинені школи та призупинені усі спортивні заходи, у тому числі декілька футбольних матчів Серії А, що мали відбутись з 23 лютого.

На серпень відклали Венеціанське архітектурне бієнале, що мало відбутись у травні.

Франція

У країні відклали проведення паризького напівмарафону та баскетбольного матчу у рамках Чемпіонату Франції. Також був зачинений Лувр, але 4 березня він відновив роботу.

Швейцарія

Тут вперше за 70 років відмінили Женевський автосалон, який проводився щорічно із 1974 року.

Азія

Звичайно, найбільшої шкоди захворювання завдало Китаю. У країні призупинили роботу багато місцевих підприємств та зачинено 70 тисяч кінотеатрів.

Обговорюється можливість і відкладення Літньої Олімпіади-2020 у Японії. Проте міністр Олімпійських ігор Японії Сейко Хасімото оголосила, що країна активно готується до проведення важливого заходу.

У Кореї тимчасово закрили Національний музей та Музей сучасного мистецтва, а у палацовий комплек Кенбоккун не пускають туристів без супроводу гідів.

У Токіо з 1 по 15 березня зачинена 634-метрова вежа Tokyo Skytree. Окрім того тут поки що не працюють Художній музей Морі, Національний музей сучасного мистецтва та Національний музей Кіото.

Зараз зачинено шанхайський та гонконзький Діснейленди і коли вони відновлять роботу, невідомо. А у Тайланді не працює величезний тематичний парк Legend Siam.

Звичайно, безліч артистів скасували свої концерти у країнах Азії. Серед них – Green Day, New Order, The National, Khalida, Авріл Лавін. Скасували і концерт Мераї Кері на Гаваях та кей-поп-фестиваль The Korea Times Music Festival у Лос-Анджелесі.

Також 5 березня був зачинений Храм Різдва Христова у Віфлеємі, а також усі місцеві церкви та мечеті.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59