fbpx

Прогалини на бровах: новий тренд родом із 90-х

Прогалини на бровах: новий тренд родом із 90-х

Якщо ви були впевнені, що мода на оформлення брів у стилі кінця 90-х та початку 2000-х приречена залишитись в архівах актуальних тоді видань COOL та COOL girl, то ви помилялись. Квапимось вас заспокоїти: тоненькі брови та татуаж все ще у минулому. А от прогалини на бровах, що імітують шрами, знову на хвилі популярності. Ми не жартуємо! 

Прогалини на бровах: новий тренд родом із 90-х 1

Трохи історії 

Мода на вибриту на брові смужку з’явилась на просторах інстаграму та пінтересту не сьогодні. Першими тренд ввели в експлуатацію хіп-хоп зірки в кінці 80-х, такі як MC Big Daddy Kane, який вважається основоположником тенденції, Bow Wow, дует Kriss Kross, Soulja Boy і Vanilla Ice. Не виключено, що у деяких з цих представників зухвалого мистецтва прогалини на бровах з’явились не заплановано – як шрами після бійок чи надто запальних вечірок. Проте саме вони не соромились цих прорізів на бровах і не замальовували їх олівцем, зробивши з них своєрідний символ, що означав причетність до крутого творчого ком’юніті.

Прогалини на бровах: новий тренд родом із 90-х 2

У 2000-х смужки на бровах носили вже не лише репери та музиканти, але й представники Голлівуду та зірки спорту – наприклад, Девід Бекхем та Джейсон Момоа. Пізніше до прикладу чоловіків доєднались дівчата. Однією з найвідоміших з тих, хто зробив прогалину на брові своєю «фірмовою» ознакою, є акторка Леслі-Енн Брандт та модель Хлоя Нергор. 

Прогалини на бровах: новий тренд родом із 90-х 3
Леслі-Енн Брандт

Оскільки зараз навіть забуті тренди 90-х повертаються до життя, як, наприклад, стрижка під горщикта зачіски з пасмами навколо обличчя, немає нічого дивного в тому, аби дати нове бачення прогалинам на бровах. 

Як робити смужки на бровах

Традиційно чоловікам дизайн брів оформлюють в перукарні, як правило, під час регулярної стрижки або корекції бороди. Стилісти можуть надзвичайно швидко створити такі смужки за допомогою електричної бритви.

Прогалини на бровах: новий тренд родом із 90-х 4

Дівчата також можуть спробувати скористатись такою послугою, але попередньо слід бути впевненою у професійності майстра. Тому що зробити рівну та тоненьку смужку на брові буває складніше, ніж це здається на перший погляд. Саме тому деякі адепти тренду бажають не ризикувати та імітують прогалину за допомогою мейкапу, просто малюючи її коректором на бровах. Але для цього, скажемо відверто, також потрібна практика та неабияка вправність. 

З іншого боку, рятує те, що прорізи брів дають абсолютний простір для творчості – немає чітких правил, які б стверджували, що прогалина повинна виглядати певним чином! Це може бути одна смужка чи декілька, вона може прикрашати брови лише з одного боку або додавати обличчю симетричності з відповідними вирізами на кожній брові. 

Одна смужка 

Прогалини на бровах: новий тренд родом із 90-х 5

Не дивлячись на те, що вибрита прогалина на бровах асоціюється з хуліганським стилем та субкультурами, такий штрих може виглядати дуже елегантно. Він привертає увагу до очей, підкреслює форму брів, а також може створити контрастну гру тіней у відповідному мейкапі. 

Подвійна смужка

Прогалини на бровах: новий тренд родом із 90-х 6

Подвійна смужка додає загадки вашому луку та чудово підкреслює дугу брів, візуально витягуючи все обличчя.

Фронтальна смужка

Прогалини на бровах: новий тренд родом із 90-х 7

Якщо занурюватись в історію, то зазвичай смужки прикрашали кінчики брів на боковій частині обличчя, ближче до скронь. Але якщо ви можете похвалитись ідеальною формою та симетрією брів, вам абсолютно нічого не заважає поекспериментувати та зробити прогалину спереду, ближче до носу. Це, до речі, допоможе змістити з нього акцент та зробити його трохи вужчим. 

Геометрія 

Прогалини на бровах: новий тренд родом із 90-х 8

Для дівчат, які люблять дивувати оточуючих та привертати до себе увагу, підійдуть ускладнені геометричні варіації прорізів. Вони можуть бути Х- та V-подібні – на що вам вистачить фантазії.  

Риб’ячий хвіст

Прогалини на бровах: новий тренд родом із 90-х 9

Якщо ви впевнено можете себе назвати майстром мейкапу, то чому б не спробувати прогалину для брів у формі риб’ячого хвоста? Так, такий стиль брів буде доречним не всюди, але, наприклад, для образу хелловінських вечірок такий варіант цілком може урізноманітнити ваш звичний стиль. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59