fbpx

Презентація шоу «Ліпсінк батл»

Презентація шоу «Ліпсінк батл»

Вчора на знімальному майданчику проекту «Ліпсінк Батл», яке стартує 6 березня о 20:20 на телеканалі «1+1», відбулася закрита презентація шоу зіркових пародій.

Презентація шоу «Ліпсінк батл» 1

Гості, серед яких зіркові учасники шоу, ведучі телеканалу «1+1», відомі блогери та журналісти влаштували масштабний рекордний стрім презентації у соцмережах просто зі знімального майданчика.

Презентація шоу «Ліпсінк батл» 2
Тіна Кароль, ПТП

Відкривав презентацію генеральний продюсер «1+1» та директор телевізійного бізнесу Максим Кривицький:

«Ліпсінк батл» – це виклик для “1+1” та новий проект для України, який доповнить нашу лінійку великих розважальних шоу. Телеканал придбав американський формат «Lip Sync Battle», який вже став хітом в більш ніж 10 країнах, і ми віримо, що він сподобається нашим глядачам».

Презентація шоу «Ліпсінк батл» 3
Презентація шоу «Ліпсінк батл» 4

А керівник напрямку Big Entertainment Shows Володимир Завадюк розповів, чим шоу дивуватиме глядачів:

«Може здатися, що “ліпсити” – це якийсь новий термін, проте він знайомий нам з дитинства. Всі ми колись співали та пародіювали улюблених зірок перед дзеркалом. І в цьому проекті зірки теж повернуться у дитинство, стануть розкутими, позбудуться комплексів та будуть розважатися під улюблені хіти. У проекті бере участь безпрецедентна кількість зірок – 36, а також супер-зірки ведучі та запрошені гості. Такої кількості зірок не було на жодному шоу в Україні, навіть на Танцях з зірками».

Презентація шоу «Ліпсінк батл» 5

Присутні разом з ведучими шоу Тіною Кароль та ПТП увійшли у прямий ефір в Instagram, Facebook та TikTok заради того, щоб мільйони глядачів, які з нетерпінням чекають прем’єру проекту, першими побачили ексклюзив – перевтілення телеведучої та учасниці «Ліпсінк батлу» Маші Єфросініної. На сцені найзірковішого шоу пародій зірка втілила образ Макса Барських та «ліпсила» під його хіт «Неземная».

Презентація шоу «Ліпсінк батл» 6
Маша Єфросініна
Презентація шоу «Ліпсінк батл» 7
Маша Єфросініна

Також на презентацію завітали зірки, які розкрили інтригу, заявивши, що стануть учасниками щоу пародії «Ліпсинк Батл». Так, до проекту доєднаються: співачка україно-болівійського походження Michelle Andrade, акторка та співачка Даша Астаф’єва, хореограф та суддя шоу «Танці з зірками» Влад Яма та телеведучий Григорій Решетник, співачки Lida Lee та NiNо, актор Арам Арзуманян.

Презентація шоу «Ліпсінк батл» 8
Lida Lee
Презентація шоу «Ліпсінк батл» 9
Даша Астаф’єва, Влад Яма
Презентація шоу «Ліпсінк батл» 10
Арам Арзуманян
Презентація шоу «Ліпсінк батл» 11
Григорій Решетник
Презентація шоу «Ліпсінк батл» 12
Павло Зібров

Окрім того, днями у рамках #Lipsyncbattle_challenge стало відомо, що до шоу зіркових пародій приєднаються та будуть «ліпсити» відомих артистів на сцені шоу Данієль Салем, Ігор Ласточкін, Юрій Ткач, Леся Нікітюк та Анна Різатдінова.

Презентація шоу «Ліпсінк батл» 13
Данієль Салем
Презентація шоу «Ліпсінк батл» 14
Ірина Кудашова
Презентація шоу «Ліпсінк батл» 15
Сабіна Мусіна із донькою Кірою

Гостями презентації «Ліпсінк батлу» стали ведучі «Сніданку з 1+1» Руслан Сенічкін та Людмила Барбір, ведуча Олександра Лобода, Павло Зібров, дизайнер Іван Фролов, відомі блогери та інфлюенсери Сабіна Мусіна із донькою Кірою, блогери тік-ток будинку “Top Team House” Олег Машуков, Ірина Кудашова, Мasha Crush, Анастасія Захандревіч,  Kate Nita, Ledboy1, Alex Black, Анастасія Ференчук, Самвел Туманян, Діана Краснюкова, Саша Волошин, Олександра Кузьменко. Також були присутні Тьома Паучек, Катя Верба та Діма Варварук. 

Дивіться прем’єру «Ліпсінк батлу» 6 березня о 20:20 на телеканалі «1+1».

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59