fbpx

Петро Крижановський запрошує на презентацію книги

Петро Крижановський запрошує на презентацію книги

5 грудня о 17:00 в INVERIA event space відбудеться презентація книги «Сходження» українського письменника та блогера Петра Крижановскького. 

Автор відомий своїми книжками з провокативними і гучними назвами, які неодноразово ставали бестселерами. Його твори були перекладені англійською та продаються на Amazon. Також Петро є ведучим популярного YouTube-каналу «Нульовий пацієнт». 

В основу книги «Сходження» покладене вчення Асентія, яке дозволить подивитися на поняття успішності під іншим кутом та допоможе людям досягти бажаних цілей. Автор вірить, що його твір здатний змінити свідомість та стати поштовхом до нового життя.

Цитати з книги:

«Часто ставив собі запитання, чим все ж таки відрізняється за способом мислення успішна людина від неуспішної. У чому вони не схожі й чому хтось досягає успіху, а хтось — ні. Мені нарешті вдалося знайти відповідь. Потенційний успіх людини — це еквівалент обсягу та важливості речей, які вона готова принести в жертву. Що особистість готова дати долі за те, що отримає бажане або досягне успіху».

«Тобі стає добре не тому, що до тебе приходить щастя, а тому, що ти приходиш до щастя. Ніжками. Тобто це процес… і, слід сказати, складний. У ньому бере участь твій внутрішній всесвіт і галактики, які потрібно налаштувати правильно, таким чином, як ти забажаєш. Вибір великий. Це як у космосі: немає однакових галактик за кількістю зірок та їх розташуванням — але всі вони прекрасні».

В рамках заходу автор розкаже про свою книгу, прочитає фрагменти з неї та відповість на запитання. Ви також матимете нагоду отримати в подарунок книгу з його автографом.

Вхід вільний для всіх бажаючих.

Адреса: вул. Володимирська, 49а

Час: 17.00

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59