fbpx

Прем’єра: Pianoбой представив кліп на пісню “Пустеля”

Прем’єра: Pianoбой представив кліп на пісню “Пустеля”

Pianoбой порадував прихильників новим атмосферним та мальовничим відео на пісню “Пустеля”.

Кліп знятий в Ісландії, в полях під Києвом та в Києві. Для політних кадрів я вперше літав із страховкою на крані, отримав масу задоволення й хочу ще. Вирити таку глибоку яму в січні під Києвом дозволила аномально тепла зима.

Дмитро Шуров:

Коли ти переживаєш емоційне вигоряння, раптом помічаєш, скільки навколо тебе таких, як ти. Як багато людей живуть, не відчуваючи ані грама радощів навіть від улюблених речей. Намагаються як і ти тримати удар та робити вигляд, ніби все добре. Намагаються намацати грунт під ногами, підвестись на піти на світанок. Серед моїх знайомих, самих тонких, є ті, хто не зміг та вирішив все припинити. Мені – вдалось в цей раз піднятись. І я хочу подати руку всім тим, хто не боїться власних суму, апатії та безнадії, бо знає, що в них є сила. Що спробувати знайти смисл та щастя варто. Що зима обов’язково скінчиться й настане весна, якщо ти поливаєш свою квітку.

Режисер Гео Лерос:

Нам деколи не вистачає віри в себе та свої сили. Квітка символізує нашу головну суть на Землі – що ми діти природи, частина всесвіту й наша місія – розводити сад в пустелі. Ми часто не вміємо переживати біль и бежимо від неї, не віримо, що це тимчасове відчуття. Ми губимо себе на шляху и забуваймо, скільки щастя можемо створити власноруч.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59