fbpx

Прем’єра: Monatik випустив кліп на пісню «Сильно»

Прем’єра: Monatik випустив кліп на пісню «Сильно»

Сьогодні український мультиартист оприлюднив довгоочікуваний кліп, знятий на одну з його найчуттєвіших пісень – «Сильно». У новому відео ми бачимо мінімалізм, неон та віртуальну реальність – це все є ключовими трендами нового десятиріччя, впевнений музикант.

Новий кліп занурює нас у атмосферу відкритого космосу кохання. Головна героїня, роль якої виконала модель Анна Шуть, у відео літає уві сні та здійснює політ з висоти 30 метрів. Режисером виступила Таню Муіньо, яка працювала і над попередніми кліпами Діми Монатіка, а нещодавно знімала відео для Кеті Перрі та Розалії.

«Інколи, коли сильно кохаєш, здається, що ти потрапив у сон. Нічого навколо не існує. Тільки невагомість та краса, якою хочеться милуватися вічно. З усіх ракурсів. У будь-який час. Краса, що не знає меж, страху та кінцю. Та, що пробуджує у Вас творця, портрети якої хочеться малювати знов і знов для того, щоб емоції, які вона дарує, залишились, застигли назавжди і ніколи не вщухали, а перетворювались на музику, слова, вірші, пісні», – відзначив артист.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59