fbpx

Премія YUNA змінила правила: артисти з країн-агресорів не можуть претендувати на нагороди

Премія YUNA змінила правила: артисти з країн-агресорів не можуть претендувати на нагороди

Оргкомітет Національної музичної премії YUNA оголосив про зміни у регламенті. В правилах нагороди з’явився новий розділ, в якому оговорені умови відбору музичного контенту, створеного за участі артистів, що представляють країни-агресори.

Новий пункт звучить так: «Пісні та відеокліпи, співвиконавцями яких разом з українськими артистами є представники країн, які визнані державою Україна як країни-агресори, не можуть претендувати на премію YUNA. Представники країн-агресорів також не можуть претендувати на будь-яку нагороду YUNA». 

Премія YUNA змінила правила: артисти з країн-агресорів не можуть претендувати на нагороди 1
Павло Шилько

Нове правило буде застосоване при визначенні переможців премії YUNA вже цього року. «Коли до списку претендентів на YUNA потрапляють спільні роботи українських виконавців з музикантами інших країн, нас це завжди тішить. В історії премії неодноразово серед номінантів можна було побачити іноземців – Jah Khalib з Казахстану, Б’янку з Білорусі, Mgzavrebi з Грузії, декількох російських виконавців, EMIN з Азербайджану. Останній навіть вигравав нагороду у 2015 році – за пісню «Смотришь в небо», яку заспівав разом з LOBODA.

Але при цьому ми завжди наполягаємо на тому, що ми Національна премія. Сенс проєкту YUNA – це підтримка і захист інтересів українських виконавців та вітчизняної музичної індустрії, яка є частиною загального культурного ландшафту України. В ситуації, коли йдеться про національну безпеку і загрозу існування країни, ми не можемо залишатися осторонь. Тому ми внесли зміни у регламент», – зазначив співзасновник та генпродюсер премії Павло Шилько. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59