fbpx

Премьера: Джамала представила клип на песню “Сумую”

Премьера: Джамала представила клип на песню “Сумую”

Премьера: Джамала представила клип на песню "Сумую" 1

Сегодня, 7 сентября, Джамала порадовала своих поклонников новой видеоработой на композицию “Сумую”. Режиссером выступил Игорь Стеколенко, работавший над предыдущим видео Джамалы I Believe in U, и снявший более сотни клипов для украинских и зарубежных артистов.

Съемки заняли два дня и проходили в Португалии – в регионе Алгарви, в Прайя-да-Фалезия в округе Албуфейра и в районе Касела Велья в округе Тавира.

“З музичної точки зору сингл «Сумую» – це важливий і незвичайний експеримент. Дуже хотілося зберегти живу іскру та емоцію в піснях. Я трохи втомилася, від того, що навколо дуже багато схожою музики. Всі користуються однаковими семплами, музичними бібліотеками, у всіх однакове звучання”, – написала певица в Facebook.

“У нас були неймовірні зйомки кліпу. Я вдячна Ігорю Стеколенко за оригінальну ідею, за те що він не став екранізувати текст пісні. Відео про те, що творча людина не може не творити. Неважливо, чи є поряд аудиторія, моя героїня співає заходу і світанку, танцює, знаходиться в пошуку. Її переповнює творчість”.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59