fbpx

Повернутися в дитинство за одну годину: нова імерсивна вистава S V O I

Повернутися в дитинство за одну годину: нова імерсивна вистава S V O I

Маленькими ми з легкістю підходили до інших дітей, знайомилися, а вже за 20 хвилин могли радісно оголосити батькам, що знайшли нового друга. Усе це, зазвичай, відбувалося на дитячих майданчиках. І не важливо, великих чи малих, були там гірки чи гойдалки. В дитинстві нам було цікавим усе довкола. Деякі такі знайомства так і залишалися на майданчику, а деякі – тривають і до нині. 

Повернутися в дитинство за одну годину: нова імерсивна вистава S V O I 1

Наші друзі, вони ж «свої»! Ми їм довіряємо, дослухаємося до них та беззаперечно любимо. Одначе ставши дорослими дружба трансформується, спілкування переходить у інший формат, а ви менше часу бачите один одного. Нова вистава «S V O I» від театру uzahvati якраз нагадає вам, що таке справжня дружба.

Повернутися в дитинство за одну годину: нова імерсивна вистава S V O I 2

У виставі немає акторів, сцена – дитячий майданчик, а будь-які дії залежать тільки від вас. Усе, що ви маєте – навушники. Там – голоси головних героїв, з якими вас звела доля. Із ними ви аналізуєте усе й усіх. Та навіть занурюєтеся в самого себе. І вже не помічаєте, як ще кілька хвилин тому з недовірою дивилися на майданчик, а тепер будуєте пісочні замки, з посмішкою стрімко спускаєтеся з гірки та знаходите себе у найнадійнішому місці для гри у хованки. І ви не самі у цьому. Адже «свої» поруч. 

Повернутися в дитинство за одну годину: нова імерсивна вистава S V O I 3
Повернутися в дитинство за одну годину: нова імерсивна вистава S V O I 4

«S V O I» – це тепла історія про стосунки з іншими та з самим собою. Вона не тільки повертає в безхмарне дитинство, але й дає зрозуміти, хто ми є. Разом з головними героями ви знову відкриєте себе, згадаєте найважливіше, а наприкінці на вас чекає таке знайоме з дитинства рішення: дружити або ні.

Повернутися в дитинство за одну годину: нова імерсивна вистава S V O I 5
Повернутися в дитинство за одну годину: нова імерсивна вистава S V O I 6

Під час вистави ви вільні робити все, до чого лежить душа: ходити навколо, дивитися на Дніпро, бавитися, або ж просто зайняти місце на лавці та слухати. Голоси у навушниках занурять у подорож «з чого все почалося», у ті чисті дитячі відчуття, коли дружити — це захоплено грати до темряви, а все інше залежить уже від вас.

Повернутися в дитинство за одну годину: нова імерсивна вистава S V O I 7
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59