fbpx

POSITIFF представив новий гостросоціальний сингл

POSITIFF представив новий гостросоціальний сингл

Український виконавець POSITIFF випустив сингл «Ничего личного» та відеокліп до нього. Це остання пісня в репертуарі співака, яка написана російською мовою. Нею він бажає донести слухачам із країни-агресора та терориста ставлення українців до всього, що абсурдно називають «рускім міром».

«Немає ніякого миру – росіяни принесли руйнування й біль на мою землю. Вони розпалюють полум’я світової війни. Тому більше не буде російських назв вулиць в українських містах та селах, не буде романів, віршів та пісень. Разом із тисячами наших дітей, матерів, батьків — вони спалені в полум’ї від російських бомб і ракет», — каже POSITIFF.

«Я відразу зрозумів, що у відео буде чорно-біла витримана картинка, щоб максимально показати весь біль та ненависть за скоєні злочини. Тому частину кліпу ми знімали в Бучі та Ірпені. Мені складно передати словами те, що ти відчуваєш, коли там перебуваєш, коли розумієш, що там жили люди, які тепер залишилися без своїх будинків. Проте, думаю, нам з Льошею вдалося висловити емоції, які накопичилися у всіх українців за час війни, у відео на трек», — розповідає режисер Марк Тельпіс.

Нещодавно «Океан Ельзи» випустили кліп про життя в тилу та на передовій.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59