fbpx

POSITIFF, Michelle Andrade й Alina Pash записали пісню-подяку українським героям

POSITIFF, Michelle Andrade й Alina Pash записали пісню-подяку українським героям

Виконавці створили спільний трек «Перед світанком», в якому вшановують відвагу й хоробрість наших захисників. У пісні хіп-хоп біти переплітаються з українськими народними мотивами, що позначають шанування минулого та готовність українців до розвитку.

«Це трек не про сльози, а про вдячність нашим воїнам. Саме такої пісні мені не вистачало в українському плейлисті. На початку треку звучить “Молитва українського націоналіста” у виконанні полку АЗОВ. Вона дає підвищене відчуття хоробрості, волі та сильної української козацької душі», — ділиться POSITIFF.

Під час створення треку Аліна Паш із головую поринула у дослідження походження гасла «Слава Україні».

«Наше гасло народилося у Харкові, загриміло на всю Україну з Києва, збереглося завдяки зусиллям галичан і волинян у Львові та Рівному, а зараз живе далі, завдяки кожному українцю!» —  розповідає Alina Pash.

«Рівно 4 місяці триває боротьба за нашу свободу. Моє серце розбите, але в кожному уламку живе віра в перемогу й вдячність захисникам України. Саме цей настрій ми хотіли передати в нашому тріо. «Перед світанком» — це пісня сили та натхнення. Ми будемо битися до останнього. І ми завжди пам‘ятатимемо ціну, яку заплатили за нове життя», — каже Michelle Andrade.

Напередодні інші українські виконавці презентували трек «Ми з України».

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59