fbpx

Помер французький дизайнер Тьєррі Мюглер

Помер французький дизайнер Тьєррі Мюглер

З офіційної сторінки в Instagram стало відомо, що 23 січня помер легендарний французький дизайнер та фотограф Тьєррі Мюглер. Йому було всього 73 роки. Причини смерті не повідомляють. 

“RIP Ми спустошені, повідомляючи про смерть Манфреда Тьєррі Мюглера. Нехай його душа спочиває з миром”, – сказано в публікації.

Помер французький дизайнер Тьєррі Мюглер 1

Свою першу колекцію Café de Paris дизайнер показав у 1973 році і одразу привернув до себе увагу модного світу. Він був першим, хто перетворив покази у захоплюючі шоу. Протягом 30 років Тьєррі Мюглер керував власним брендом. Також він весь час подорожував світом, фотографуючи свій одяг на фоні вражаючих локацій. 

Помер французький дизайнер Тьєррі Мюглер 2

Легендарний кутюрьє одягав Леді Гагу, Кім Кардашьян, Ірину Шейк, та інших селебріті. Він створював костюми для виступів Cirque du Soleil. В 2009 році став персональним художнім стилістом співачки Бейонсе та розробляв образи для її світового турне “I am…”. Саме Тьєррі одягнув у  “мокру” сукню Кім Кардашьян на Met Gala.

Восени 2021 років він відкрив у Парижі виставку Thierry Mugler, Couturrisime, на якій зібрав свої відомі кутюрні роботи. Відвідати її можна буде до середини квітня.

Помер французький дизайнер Тьєррі Мюглер 3
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59