fbpx

“Пойми”: Lida Lee представила спокусливий кліп

“Пойми”: Lida Lee представила спокусливий кліп

Підопічна MONATIK Corporation Lida Lee випустила відеороботу на пісню “Пойми”, яка увійде до дебютного альбому артистки. Режисером кліпу стала Таню Муіньо, відома своєю співпрацею з MONATIK, Cardi B, Katy Perry, ROSALIA, Скріптонітом, а також роботою над мюзиклом “Ритм”. До роботи також приєдналися хореограф-постановник Денис Стульников та оператор Микита Кузьменко.

“Пойми”: Lida Lee представила спокусливий кліп 1

Композиція “Пойми” стала своєрідною відсилкою до життя самої артистки. Це приквел легенди “Достопримечательности”. Історія про те, як все почалося і скільки всього вдалося пережити співачці перед тим як випустити дебютну роботу. Як зізнається сама Lida Lee, “Пойми” – це картина з її життя. У ній представлена ​​вся палітра почуттів близьких їй самій: пристрасть, іскра, кохання, біль, розчарування, переживання і танго – танець, який так точно відображає відносини між чоловіком та жінкою. Від найскладніших танцювальних “па”, які виконує пара в кліпі, просто неможливо відвести погляд.

“Пойми”: Lida Lee представила спокусливий кліп 2

Відеоробота насичена символізмами ситуації, які почалися ще з підбору локації. Будівлю музею морського флоту Одеси команда режисера обрала не випадково. Крім неймовірної краси кадру і атмосфери, яка панує тут, приміщення, немов птах Фенікс, згорали і відновлювалося кілька разів за свою історію, яка ототожнюється з самою артисткою.

“Пойми”: Lida Lee представила спокусливий кліп 3

“Нехай це важко, але як же добре нарешті усвідомити, до чого варто прийти… Все було, як в пекучому танці танго. Спочатку погляд, іскра, закоханість, пристрасть, і здавалося… обожнював наш спільний всесвіт… Але, так раптово став іншим, чужим… Я так сильно чекала… а ти не поспішав… У результаті спалив мене дотла і подарував мені «себе» іншу, нову, сильну, сміливу… За що я вдячна тобі… Зрозумій… Це нова картина з мого життя, яку одного разу ми намалювали разом. Але тепер вона тільки моя і з вами я хочу поділитися нею… “, – каже Lida Lee.

За розробкою образу команда звернулася до FROLOV. З огляду на філософію бренду – “інтелігентна провокація” – це було пряме влучення в ціль. Те, що безпосередньо асоціюється з сексуальною і в той же час витончено-вишуканого Lida Lee.

“Пойми”: Lida Lee представила спокусливий кліп 4

“Мій костюм спеціально відкритий лише наполовину і демонструє, що я готова знайомити вас зі своєю особистістю”, – коментує свій образ Lida Lee.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59