fbpx

Похмільний макіяж: як виглядати молодшою та вразливою

Похмільний макіяж: як виглядати молодшою та вразливою

Японці, які нещодавно започаткували нову тенденцію он-номі – збиратись на карантині з друзями на віртуальні вечірки та не відмовляти собі у келиху міцного напою, також радять не соромитись свого красномовного вигляду зранку. Навпаки, похмільний макіяж – вже не один рік є популярним секретом краси азійських жінок, по зовнішності котрих завжди важко здогадатись, скільки їм років. З’ясовуємо, у чому полягає двозначна техніка, та як її повторити. 

Похмільний макіяж: як виглядати молодшою та вразливою 1

Коли ви бачите поряд слова “похмілля” та “краса”, зазвичай це поради, як приховати ознаки вчорашньої вечірки на обличчі та замаскувати виразні кола під очима, почервоніння на шкірі або зрадницькі набряки. Проте в Токіо, де мало не щодня народжуються найнезвичніші б’юті-тренди, пропонують не приховувати очевидне, а навпаки – підкреслити недоліки та перетворити їх на переваги. Причому деяким дівчатам так припав до душі драматичний образ, що вони вправно користуються лайфхаками, аби нанести такий макіяж на тверезу голову. 

Похмільний макіяж: як виглядати молодшою та вразливою 2

Як з’явився тренд? 

Похмільний макіяж став своєрідним сиквелом іншого, не менш зухвалого б’юті-тренду. Ще у 2014 році в Японії став популярним мейкап під назвою “byojaku face”, який змушував обличчя виглядати трохи хворобливо за рахунок блідої шкіри, збентежених брів та рожевих акцентів на повіках та обличчі, які візуально роблять його злегка набряклим – наче ви всю ніч оплакували всесвітні негаразди. На думку тамтешніх експертів, такий мейкап підкреслює тендітність та допомагає створити романтичний вразливий образ дівчини, яку хочеться захистити. 

Похмільний макіяж: як виглядати молодшою та вразливою 3
byojaku face

Так от похмільний макіяж – це трохи модифікована версія “хворобливого” варіанту, де рум’яна у зоні повік та скронь доповнює asgyo sal. Зараз пояснимо!

У чому полягає похмільний б’юті-фейс? 

Похмільний макіяж: як виглядати молодшою та вразливою 4

Річ у тому, що аби створити похмільний макіяж і виглядати в ньому чарівно, треба пам’ятати про два ключові моменти, які, власне, і вирізняють дану техніку серед інших. Головною ознакою мейкапу, наче після яскравої сп’янілої ночі, є акцент на легкі набряки під очима. У азійських б’юті-гуру для цього прийому є навіть спеціальна назва – “aegyo sal”, що означає “чарівна припухлість”. Він полягає в тому, аби не наносити під очі світлий консилер, як ми звикли у західних школах макіяжу. А, навпаки, затемнити складочку під очима коричневим кольором, створюючи ефект невеличких мішків, які, на думку візажистів, роблять обличчя молодшим. 

Похмільний макіяж: як виглядати молодшою та вразливою 5
aegyo sal

Наступний крок – додати рум’ян та сяйва, яке у азіатів з’являється, коли вони проводять надто багато часу за коктейлями в барі та пляшкою саке вдома. Для цього потрібно не шкодувати рожевих відтінків (можна використовувити не лише рум’яна, але й помаду чи тінт).

Похмільний макіяж: як виглядати молодшою та вразливою 6

Проте, знову ж таки, їх потрібно наносити не на середину щічок, як ми звикли, додаючи обличчю здорового рум’янцю. А щедро блурити рожевим верхню частин щік, вилиці, скроні та навіть інколи ніс, відтворюючи на обличчі слабкість, наче вас тривожить мігрень. Не завадить у районі повік на вилиць додати трохи хайлайтеру – для легкого сяйва. 

У початковій версії похмільного макіяжу був відсутній натяк на яскраві очі, брови та губи – допустима була хіба ледь помітна туш та блиск для губ. 

Похмільний макіяж: як виглядати молодшою та вразливою 7

Але зараз спеціалісти експериментують над варіантами тренду, додаючи мейкапу навмисно яскраві деталі, блискучі тіні та такі ж штрихи на лице, щоб створити ефект, ніби ви не просто прокинулись з похмілля, а ще й не встигли змити з обличчя сліди гучної вечірки напередодні. 

Похмільний макіяж: як виглядати молодшою та вразливою 8
Похмільний макіяж: як виглядати молодшою та вразливою 9
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59