fbpx

Погано закінчили: 10 серіалів з найгіршим фіналом

Погано закінчили: 10 серіалів з найгіршим фіналом

Цікаві серіали дарують емоції та допомагають весело проводити вільний час, але їх творцям не завжди вдається зберігати хороший темп до кінця. Саме цим невдалим завершенням і присвячено новий рейтинг.

Його автором став відомий кінокритик Луі Чілтон, а опубліковано рейтинг на сайті The Independent. «Або через зайву обережність, або через великий ризик багато улюблених серіалів втратили свій блиск через сором фінальної осічки», — зазначив автор.

Перше місце у рейтингу займає «Гра престолів», останній епізод якого дуже збентежив глядачів. Взагалі весь фінальний сезон серіалу Чілто н назвав невдалим і по змісту, і по формі.

На другому місці — шоу «Сайнфелд», фінал якого на думку експертів вийшов катастрофічним та надуманим. Третє місце займає серіал «Декстер». Його нелогічний фінал про те, як харизматичний вбивця стає відлюдником, розчарував більшість глядачів.

Також у десятку серіалів з невдалими кінцівками увійшли: «Як я зустрів вашу маму», «Розанна», «Загублені», «Клан Сопрано», «Будиночок у прерії», «Пліткарка» та «Твін Пікс: Повернення».

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59