fbpx

Плани на літо: які країни готуються приймати туристів

Плани на літо: які країни готуються приймати туристів

Про завершення карантину говорити ще занадто рано, проте, українці, як і жителі інших країн, хоч і цінують власні ландшафти, все ж мріють хоча б ненадовго потрапити цього літа на екзотичні сонячні пляжі та прогулятись всесвітньо відомими архітектурними пам’ятками. Коли Україна зможе відкрити кордони для туризму та відновити перельоти поки сказати важко, але деякі країни, у яких економіка напряму залежить від туристичного потоку, вже готуються зустрічати іноземців влітку. Хоча й застерігають, що відпочинок вже не буде таким, як раніше.  

Туреччина  

Плани на літо: які країни готуються приймати туристів 1

Туреччина планує запуск туристичного режиму вже наприкінці травня. Проте, міністр культури та туризму Мехмет Ерсой повідомив про введення посилених мір захисту відпочивальників. Готелі та персонал будуть проходити ретельну перевірку, а все приміщення – дезінфікуватися. А ще на курортах відмінять послугу знаменитого “шведського столу”. Передбачається, що її замінить комплексне меню. Крім того, ресторани на території готелів повинні забезпечити соціальне дистанціювання. А кількість шезлонгів на пляжах буде зменшена вдвічі, аби туристи могли тримати потрібну дистанцію. 

Кіпр 

Плани на літо: які країни готуються приймати туристів 2

Кіпр сподівається, що зможе прийняти перших гостей у себе в липні. Острів чекає,  в першу чергу, на туристів з країн, які вже успішно долають коронавірус. Серед них – Німеччина, Швейцарія, Австрія, країни Північної Європи, Греція, Ізраїль. До того ж, Кіпр, як і Туреччина, не входить до Шенгенської зони, тому у разі чого, може обходити заборони Єврокомісії.

Португалія 

Плани на літо: які країни готуються приймати туристів 3

Також влітку можна розраховувати на подорож до Португалії. Країна має намір відкривати кордони з липня, якщо не буде спостерігатись погіршення ситуації в країні. Але гостям пропонують відвідати не знамениті Лісабон та Порту, а менш банальні напрямки – віддалені живописні містечка на березі океану. 

Греція 

Плани на літо: які країни готуються приймати туристів 4

Греція має менш оптимістичні прогнози, хоча тамтешній уряд склав план по виходу з карантину, який в липні має бути повністю завершеним. Тому наприкінці літа, в серпні, мальовничі ландшафти все ж сподіваються зустріти відвідувачів. Але керівництво країни наголошує, що навіть при відкритих кордонах, режим безпеки все ще буде діяти – збережеться заборона на проведення масових розважальних заходів, а також діятимуть обмеження на пересування людей пенсійного віку. 

Ізраїль 

Плани на літо: які країни готуються приймати туристів 5

Поступово пом’якшує карантинні заходи Ізраїль, де вже запрацювали деякі магазини. Однак, експерти стверджують, що Ізраїль почне приймати іноземних туристів лише в червні-липні, та й то, не у великих готелях, а у маленьких готелях-бутиках та орендованих квартирах. При цьому, кордони будуть відкриватися поступово тільки представникам країн зі сприятливою епідеміологічною обстановкою. Чи буде входити туди Україна, поки невідомо. 

Балі 

Плани на літо: які країни готуються приймати туристів 6

Якщо на острові не буде виявлено нових заражених коронавірусом, то Балі можливо буде приймати відпочивальників вже наприкінці травня. Проте спочатку кордони будуть відкриті для туристів з Китаю. Потім – Японії і Південної Кореї, а вже потім – з інших країн, в залежності від епідеміологічної ситуації у кожній з них. 

Австрія 

Плани на літо: які країни готуються приймати туристів 7

Також на початку літа іноземних гостей готується приймати Австрія. Але, знову ж таки, до країни зможуть потрапити лише гості з регіонів, де спостерігається спад захворюваності на COVID-19.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59