fbpx

Pinterest обрав головні тренди 2021 року

Pinterest обрав головні тренди 2021 року

Щорічно представники сервісу Pinterest складають список тенденцій, якими будуть захоплюватись мільйони користувачів наступного року. Цього разу вони зазначили, що «2021-й буде відродженням, а не відпочинком», та виокремили такі тренди.

Skinimalism

Поняття, що поєднує догляд за шкірою та надання переваги легкому, природньому мейкапу. Експерти зазначають, що запити на тему сяючої шкіри стають частішими кожного року, а останнім часом значно зросла кількість запитів про натуральний макіяж, домашній догляд, маски для обличчя з алое та фейс-йогу.

Кольорові акценти

На противагу натуральному мейкапу в тренді будуть і сміливі б’юті експерименти з макіяжем, нігтями та волоссям. Найпопулярніші запити у цій категорії: інді-нігті, яскраві акценти у внутрішніх куточках очей та макіяж у вигляді метелика.

Затишний одяг

Через карантин для багатьох цього року улюбленими речами стали піжама та тепла ковдра і вони не втратять своєї актуальності у 2021-му. Навпаки, кількість запитів на тему стьобаного одягу, светрів-коконів та теплих шкарпеток лише зростає.

Пікантні страви

Автори тренд-дослідження запевняють нас, що у 2021-му багатьох будуть приваблювати більш гострі страви в азіатському стилі. Зокрема желе з перцю халапеньо, мексиканська Енчилада, локшина по-каджунськи та гострий мед.

Вишукані закуски

Звичайною сирною тарілкою вже нікого не здивуєш, тому за словами експертів все популярнішими стають великі дошки з цікавим набором продуктів. Наприклад, у мексиканському стилі чи сирно-шоколадні.

Япондизм

Мінімалізм є актуальним не лише в мейкапі, а й у дизайні інтер’єрів. Але мова не просто про стримані кольори, а цікаве поєднання японського та скандинавського стилів, що називається «japandi». Основні запити: мінімалістичний дизайн ванної кімнати, сучасний дизайн дерев’яного ліжка, нейтральна палітра земляних тонів.

Неон

Якщо скандинавсько-японські мотиви дарують спокій, то неонові елементи в інтер’єрі, безумовно, поліпшують настрій. Оформлення житла LED-освітленням у вигляді надписів, візерунків чи невеликих світлових акцентів — один з основних трендів 2021 року.

А повний звіт Pinterest про основні тенденції наступного року можна подивитись за посиланням.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59