fbpx

Підприємець Міша Кацурін запустив сайт, який допоможе розповісти правду про війну родичам з Росії

Підприємець Міша Кацурін запустив сайт, який допоможе розповісти правду про війну родичам з Росії

Засновник ресторанів “Тайський Привіт”, “Японський привіт”, “Китайський привіт”, “В’єтнамський привіт” Міша Кацурін запустив сайт papapover.com, аби допомогти донести правду про війну в Україні до родичів з Росії. 

Підприємець Міша Кацурін запустив сайт, який допоможе розповісти правду про війну родичам з Росії 1

Кілька днів тому Міша Кацурін опублікував у своєму акаунті пост, де розповів, що його батько, який мешкає у Росії, спілкуючись телефоном з сином, не повірив, що Україна страждає від повномасштабної війни, в якій руйнуються міста та гинуть мирні мешканці. 

Як розповідає сам підприємець, його історія виявилась не унікальною, і він отримав сотні відгуків від дописувачів, котрі опинились в схожій ситуації. У багатьох зараз родичі та друзі з Росії під впливом російської пропаганди просто не вірять словам і в результаті не мають уявлення про те, що насправді відбувається зараз в нашій країні. 

Сьогодні Міша анонсував сайт papapover.com, де будуть зібрані рекомендації щодо того, як говорити з російськи родичами так, щоб не обірвати з ними контакт, а вступити в послідовний діалог і розповісти про об’єктивну ситуацію. Також автор сайту закликає ділитись подібними історіями в інстаграмі з хештегом #папаповерь

Ми також віримо, що разом здолати спотворену реальність буде легше. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59