fbpx

Pianoбой розповів про зйомки у порожньому аеропорту «Бориспіль»

Pianoбой розповів про зйомки у порожньому аеропорту «Бориспіль»

Гурт Pianoбой презентував нову пісню «Триматись своїх», яку співак написав ще рік тому. Підготовку до запису почали у лютому, але війна внесла свої корективи.

Соліст Дмитро Шуров зізнався, що перший місяць після повномасштабного вторгнення рф йому взагалі було не до музики. А своєрідним відлунням війни є й хор, спів якого записали навесні у Львові біженці з усієї країни.

«Соло на гітарі записав 20 лютого, напередодні війни, наш гітарист Сергій Гризлов, який зараз воює на сході України. Решта з Pianoбой – я та Гріша Олійник – майже нон-стоп подорожуємо з концертами для військових, медиків та з благодійними концертами в Україні та за її межами», – розповів музикант.

Кліп на пісню знімали у аеропорту “Бориспіль”, а режисеркою виступила Даша Ши.

«Здається, ми так і не звикли за день до пустих залів, регулярних перевірок, контрольованих пересувань, трьох годин у бомбосховищі. Пусті кафе, доріжки для валіз, ескалатори, duty free – як стрьомний сон про лангольєрів, від якого хочеться прокинутись», – поділився враженнями Дмитро Шуров.

Для Даші Ши зйомки також далися не менш емоційно: «Під час освоєння локації у мене були мурахи і навертались сльози, ніби я причетна до чогось священного, я прокручувала у голові всі історії, пов’язані за Борисполем, стільки щасливих зустрічей і ще більш щасливих повернень додому. Я знаю, як багато людей хочуть повернутись додому. І в кінці зйомки я розплакалась, бо глибоко й гостро пережила цей момент».

І зовсім іншим за настроєм є новий реліз Jerry Heil, alyona alyona та Ela, присвячений святкуванню Івана Купала.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59