fbpx

Перший космічний готель відкриється у 2027 році

Перший космічний готель відкриється у 2027 році

В тих, хто шукає варіанти для неземного відпочинку, скоро дійсно з’явиться така можливість. Адже вже офіційно відомо, коли почне працювати перший готель, що розташований не на Землі.

За інформацією New York Post перший в світі космічний готель з’явиться вже у 2027 році. Його будівництво компанія Orbital Assembly почне вже у 2025-му, розташувавши станцію під назвою Voyager на низькій навколоземній орбіті.

Перший космічний готель відкриється у 2027 році 1

Згідно візуалізації, готель побудують у вигляді кільця, до якого будуть прикріплені капсули з номерами для 400 туристів. Також на території будуть розташовані кінотеатри, бари і ресторани з видом на Землю і, звісно, спа-комплекс та тренажерний зал.

Перший космічний готель відкриється у 2027 році 2

Поки що невідомо, скільки коштуватиме проживання в готелі. Але розробники проекту вже заявили, що вартість будівництва істотно знизилася після появи багаторазових ракет-носіїв. Таких, які розробляє SpaceX.

Перший космічний готель відкриється у 2027 році 3

«Це буде наступна промислова революція» — говорить засновник проекту Gateway Foundation Джон Блінкоу, який керуватиме деякими з капсул Voyager.

Готельний комплекс буде обертатися навколо Землі кожні 90 хвилин, створюючи штучну гравітацію, аналогічну тій, що є на Місяці.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59