fbpx

В будинок, виготовлений на 3D-принтері, заселились перші мешканці

В будинок, виготовлений на 3D-принтері, заселились перші мешканці

В американському штаті Вірджинія до Різдва Ейпріл Стрінгфілд та її 13-річний син отримали ключі від свого нового будинку, надрукованому на 3D-принтері, повідомляє CNN.

Будинок, у якого стіни виготовлені з бетону, площею 110 кв м має три спальні та дві ванні кімнати. Така 3D-технологія дозволила побудувати будинок за 12 годин, що заощадило приблизно 4 тижня будівництва. 

В будинок, виготовлений на 3D-принтері, заселились перші мешканці 1

Будівля була зведена на околицях міста Вільямсбург компанією Alquist в рамках програми будівництва будинків для малозабезпечених, ініційованої благодійною організацією Habitat for Humanity. Проте ціну житла, взятого в іпотеку сім’єю, не розголошують. 

Бетон, що використовується в 3D-конструкції, зберігає температуру та має здатність протистояти природним катаклізмам, таким як ураган та торнадо. У домі Ейпріл Стрінгфілд також є особистий 3D-принтер, який дозволяє надрукувати усе, що може знадобитися: від електричної розетки до ручки шафи. 

Щаслива домовласниця прокоментувала: “Ми з сином дуже вдячні. Я завжди мріяла про дім, де син буде гратися на задньому подвір’ї, а цуценя – бігати по всьому двору”.Представники організації Habitat for Humanity додали, що вони і надалі будуть продовжувати виготовлення таких будинків та вдосконалювати 3D-технологію.

В будинок, виготовлений на 3D-принтері, заселились перші мешканці 2
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59