fbpx

Перше сольне шоу TVORCHI

Перше сольне шоу TVORCHI

2000 глядачів на стадіоні в історичному центрі столиці, видовищні номери та зіркові гості: TVORCHI викликали фурор на своєму першому сольному шоу на Київському велотреку. 

Гурт вперше виконав live-версії треків з нового альбому ROAD і всі хіти. Кожен трек стадіон співав від першого до останнього рядка, а номери зустрічав із захватом.

Перше сольне шоу TVORCHI 1
TVORCHI і DOROFEEVA

Під трек Dance on the Beat соліст дуету Джеффрі з’явився на сцені разом зі своїми двійниками, а під «Мова тіла» співаку акомпонувала зухвала танцюристка на фоні вивіски Motel. Декілька пісень TVORCHI заспівали разом із хоспелом у кількості п’яти приголомшливих вокалістів. А найбільше глядачів підкорив номер під трек Believe, коли весь периметр велотреку засяяв проекцією, а в променях софітів з’явилися професійні спортсмени-велосипедисти. Вони шикувалися в малюнки на величезній швидкості, іноді – практично перпендикулярно до самої траси велотреку. 

Перше сольне шоу TVORCHI 2
TVORCHI

Зовсім неочікуваною, а від цього ще більш приємною, стала поява на сцені зіркових дівчат, які заспівали разом з TVORCHI. З Alina Pash дует виконав фіт «Yellow Sands», з KAZKA був мешап, а разом з DOROFEEVA – український трек з нового альбому гурту – «Іди сюда».

Перше сольне шоу TVORCHI 3
TVORCHI і KAZKA

У момент, коли весь стадіон скандував “TVORCHI, TVORCHI” артисти не витримали та розплакалися від емоцій прямо на сцені зі словами: «Ми не віримо, що це правда! Вас так багато! Дякуємо кожному, хто з нами сьогодні!». 

Шоу закінчилося виконанням треку Falling на біс і яскравим феєрверком, який осяяв весь Київський велотрек. Глядачі слідкували за тим, що відбувається із завмиранням від захвату!

Перше сольне шоу TVORCHI 4
TVORCHI

За сценою приймав привітання продюсер TVORCHI Петро Заставний, який у той вечір особливо пишався своїми підопічними: «На нашому першому концерті у Тернополі було 40 людей, а зараз – 2000. Це велика робота всієї нашої команди”. 

Режисерами шоу стали Вікторія Федорович і Наталя Меркулова, а за стиль гурту відповідала Ліза Джи. 

На трибунах багато говорили про те, що концерт TVORCHI вже увійшов в історію українського шоу-бізнесу і підняв високу планку для всіх артистів. 

Перше сольне шоу TVORCHI 5
TVORCHI

А подивитися концерт TVORCHI прийшли найпопулярніші українські інфлюенсери та блогери, топ-менеджмент шоу-бізнесу, артисти, ведучі, джетсеттери та друзі гурту. Серед глядачів можна було побачити: ведучого Антона Птушкіна, співака ALEKSEEV, шоумена Олександра Гудкова, віагрянок Уляну Синецьку та Ксенію Попову, продюсерів Ірину Горову та Юрія Бардаша, ведучу Катерину Осадчу, бізнесвумен Лєру Бородіну, пару Нікіти Добриніна та Дар’ї Квіткової, інфлюенсерів: Аліну Френдій, Тетяну Парфільєву, Алісу Алієву, Христину Остапчук і багатьох інших.

Перше концертне шоу на Київському велотреку гурту TVORCHI відбулося з розмахом, який складно буде повторити. TVORCHI ще раз довели свій статус головного відкриття молодої української сцени.

Перше сольне шоу TVORCHI 6
Аліна Паш
Перше сольне шоу TVORCHI 7
Jerry Heil, Руслан Квінта
Перше сольне шоу TVORCHI 8
Антон Птушкін
Перше сольне шоу TVORCHI 9
Раміна Есхакзай і Євген Пронін
Перше сольне шоу TVORCHI 10
Олексій Прищепа
Перше сольне шоу TVORCHI 11
Анатолій Анатоліч з донькю Лолою, Дар’я Квіткова і Нікіта Добринін
Перше сольне шоу TVORCHI 12
Кирило Сулига та Аліса Ілієва
Перше сольне шоу TVORCHI 13
Дмитро Дір
Перше сольне шоу TVORCHI 14
Олексій Гладушевський
Перше сольне шоу TVORCHI 15
ALEKSEEV 
Перше сольне шоу TVORCHI 16
Влад Томік, Аріна Любітєлєва
Перше сольне шоу TVORCHI 17
Перше сольне шоу TVORCHI 18
Перше сольне шоу TVORCHI 19
Ладік Костандян, Діана Глостер
Перше сольне шоу TVORCHI 20
Перше сольне шоу TVORCHI 21
Перше сольне шоу TVORCHI 22
Перше сольне шоу TVORCHI 23
Перше сольне шоу TVORCHI 24
Перше сольне шоу TVORCHI 25
Перше сольне шоу TVORCHI 26

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59