fbpx

Переможці премії Chanel Next Prize отримають 1 млн євро

Переможці премії Chanel Next Prize отримають 1 млн євро

Модний дім Chanel 13 грудня оголосив переможців міжнародної премії в сфері мистецтва та культури Chanel Next Prize. 

“Створена, щоб стимулювати інновації в мистецтві, премія надає новому поколінню людей, що ризикують ресурсами, можливість вирішення нових амбітних проектів та ідей. Подібно до того, як Габріель Шанель підтримувала авангард свого часу, Next Prize розширює бажання бути частиною того, що буде далі”, – коментують на офіційній сторінці Chanel. 

Переможцями стали 10 митців з різних країн світу: композитор Чон Дже-іль, художній колектив Keiken, гейм-дизайнер Луал Майен, хореограф Марлен Монтейру, режисер Рунгано Ніоні, художниця Прешес Окойомон, театральний постановник Марі Шлейф, танцюрист Ботис Сева, документаліст Ван Бін та кінематографіст Едуардо Вильямс. Усі вони отримають по 100 тис. євро кожний. 

Визначили лауреатів жюрі у складі британської акторки Тільди Свінтон, китайської художниці Чао Фей та британського архітектора родом з Гани Девіда Аджайє. 

Премія надає не лише фінансову допомогу, а й наставництво та можливості спілкування для вирішення амбітних проєктів, що каталізують позитивні зміни.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59