fbpx

People обрали найсексуальнішого чоловіка 2021 року

People обрали найсексуальнішого чоловіка 2021 року

Більшість людей та представників ЗМІ цього року робили ставки на перемогу актора Кріса Еванса, але всупереч усім сподіванням редактори People зробили інший неочікуванний вибір.

Цього року титул найсексуальнішого чоловіка планети отримав 52-річний актор Пол Радд, відомий за ролями у фільмах «Людина-мураха», «Безглузді», «Кохання по-дорослому» та серіалам «Ужитися з самим собою» та «Друзі». Радд зізнався, що для нього титул був несподіванкою. Він звик, що його називають добрим, працьовитим, привітним, але аж ніяк не сексуальним.

“Я знаю, що коли люди почують про це, вони обов’язково запитають, як таке могло статися. Це хибна смиренність. Існує безліч людей, які мали отримати титул до мене”, — розповів актор в інтерв’ю.

Тепер, коли Радд офіційно став сексуальним, він сподівається, що його життя сильно зміниться.

«Сподіваюся, що тепер мене запрошуватиму на ці сексуальні вечері разом з Клуні, Піттом та Джорданом. Думаю, що я частіше з’являтимуся на яхтах. Дуже хочу зайнятися яхтингом. І я, мабуть, постараюся навчитися розмірковувати при дійсно м’якому світлі. Люблю розмірковувати. Думаю, це допоможе мені стати більш загадковим та вдумливим. І я з нетерпінням чекаю на це», — іронізує актор.

Журнал People вибирає найсексуальніших чоловіків світу з 1985 року. Першим володарем титулу став актор Мел Гібсон. Серед попередніх лауреатів також актори Бред Пітт, Джордж Клуні, Меттью Макконахі, Том Круз та інші. Торік на обкладинку потрапив актор Майкл Бакарі Джордан.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59