fbpx

Павло Зібров, Артем Пивоваров та Алла Мазур читають поезію війни у проєкті “Буремні вірші”

Павло Зібров, Артем Пивоваров та Алла Мазур читають поезію війни у проєкті “Буремні вірші”

До арт-проєкту «Буремні вірші» долучились співаки Павло Зібров, Артем Пивоваров та телеведуча Алла Мазур. Зірки озвучили та “оживили” силою свого голосу вірші молодих та досвідчених українських поетів, що були написані в перші три місяці російської агресії під впливом почуттів, переживань та страждань, завданих війною.

До другої компіляції увійшов відеовірш у виконанні метра української естради – Павла Зіброва, народного артиста України. Він читає вірш Артема Сенчило «На битій градами дорозі». Автор написав цей твір під впливом подій 40-го дня війни та виклав свої враження від пережитого у своєму поетичному щоденнику у  Facebook.

Вірш Володимира Юдіна «Коли зустрінемось ми знову» зачитав найстихійніший артист України Артем Пивоваров. В ньому передані переживання, біль та мрії про зустріч з родиною чоловіка, що відправив своїх жінку та дітей за кордон, в безпечне місце, якомога далі від війни.

Телеведуча Алла Мазур ніжно і чуттєво прочитала вірш «Заспокой мене, милий, поглядом» Оксани Волошиної, сповнений словами любові і невимовної туги всіх українських жінок, які відправили своїх коханих на війну. Коханий авторки твору теж зараз захищає Батьківщину, свої емоції від переживань за чоловіка вона виплескує у своїй поезії.

Закриває другу компіляцію арт-проєкту “Буремні вірші” його автор – Павло Шилько. Він зачитав вірш «Я з тих…» поета Василя Логая. До речі, саме цей твір надихнув Павла на створення проєкту.

Арт-проєкт ще продовжується і продюсери закликають українців приєднуватися до ініціативи, та надсилати свої роботи на електронну пошту: buremni2022@gmail.com.

Національним партнером проєкту “Буремні вірші” також виступила всеукраїнська мережа міських сайтів CitySites.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59