fbpx

Pantone обрали одразу два головні кольори 2021 року

Pantone обрали одразу два головні кольори 2021 року

Щорійно Інститут кольору Pantone обирає головний відтінок року, який домінує у дизайнерськіх колекціях та є модним орієнтиром для людей у різних сферах. Але цього разу вони не обмежились однією палітрою та виокремили одразу два основних кольори.

Слідом за відтінком Classic Blue, що був символом 2020-го, головними кольорами майбутнього року вони назвали сірий Ultimate Grey та пастельно-жовтий Illuminating. Саме це поєднання найчастіше зустрічалося у колекціях весна-літо 2021 відомих брендів, серед яких Prada, Jacquemus, Gucci, Balmain і Givenchy.

Pantone обрали одразу два головні кольори 2021 року 1

За словами представників Pantone, ці відтінки позитивно вплинуть не тільки на гардероб, а й морально всіх підбадьорять. «Очевидно, що один колір не зміг би висловити все, що потрібно. Замість цього ми обрали два відтінки, які добре поєднуються один з одним. Два кольори також означають те, що всі ми потребуємо один одного», — зазначили спеціалісти.

Звичайно, в обох відтінках закладено глибокий сенс: Ultimate Grey символізує силу і стійкість, а сонячний Illuminating асоціюється з радістю, теплом та дарує надію на краще майбутнє.

До речі, одразу два головні кольори року Pantone обрали не вперше, адже у 2016-му основними відтінками стали блакитний Serenity і рожевий Rose Quartz, більш відомий як Millennial Pink.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59