fbpx

Pantone назвали головні кольори осені 2020

Pantone назвали головні кольори осені 2020

Експерти Інституту кольору Pantone щосезону складають рейтинги найактуальніших відтінків. Цього разу над рейтингом вони працювали спільно з компанією Heuritech, що спеціалізується на прогнозуванні модних трендів.

Нове дослідження відрізняється від стандартних рейтингів Pantone, адже акцент у ньому зроблений на п‘яти основних кольорових палітрах. Разом експерти Pantone та Heuritech проаналізували не лише колекції сезону осінь-зима, а й головні Instagram-тренди. У підсумку вони виокремили такі трендові кольори осені:

М‘ята

Ця модна палітра складається із відтінків Misty Jade, Water Fall і UltraMarine Green. Нефрит, бірюза та зелений, на думку експертів, асоціюються із 80-ми, дарують відчуття спокою та гармонії.

Pantone назвали головні кольори осені 2020 1

Пастель

У центрі уваги — лавандовий Lupine, ніжно-блакитний Blue Topaz, та рожевий Blushing Pink. Не зважаючи на те, що ці кольори ми частіше звикли бачити на дівчатах, експерти прогнозують зростання їх популярності і серед чоловіків.

Pantone назвали головні кольори осені 2020 2

Земляні відтінки

Коричневий Tawny Birch, темно-зелений Military Olive та бежево-персиковий Sheepskin вдало поєднуються між собою, а також органічно виглядають і з більш яскравими відтінками.

Pantone назвали головні кольори осені 2020 3

Синій

Класичний синій став головним кольором 2020 року, але не варто забувати і про інші трендові відтінки цього спектру. Серед них — Blue Bird, Marina і True Blue.

Pantone назвали головні кольори осені 2020 4

Рожевий

Від пудрового Pale Blush до насиченого ягідного Very Berry — ця палітра актуальна у будь-яких тональностях. Останнім часом вона стала більш популярною у соціальних мережах, адже ці кольори швидко привертають увагу та завойовують прихильність.

Pantone назвали головні кольори осені 2020 5
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59