fbpx

Pantone назвали головні відтінки весни 2022 року

Pantone назвали головні відтінки весни 2022 року

Експерти Інститут кольору Pantone завжди краще за всіх знають, які кольори будуть актуальні в майбутньому. Цього разу випуск традиційного звіту вони приурочили до Нью-йоркского тижня моди, який стартував вчора. В його рамках дизайнери показують колекціїї сезону весна-літо 2022 і експерти Pantone вже встигли проаналізувати нові колекції.

На думку фахівців, у складні часи соціальної ізоляції експерименти з одягом — це найпростіший і безпечний спосіб подарувати собі радість. Сьогодні в одязі люди вибирають як нейтральні відтінки, що вселяють спокій і впевненість, так і яскраву палітру, що піднімає настрій і дає енергію.

За даними аналітиків компанії Pantone, найпоширенішими кольорами, які використовуються сьогодні в модній індустрії, стали відтінки синього. Особливо популярні кольори Spun Sugar («Цукрова пряжа») і Glacier Lake («Застигла озеро»), які фахівці порівнюють з відтінками медичних масок.

У топ-15 вийшли також такі кольори як Gossamer Pink («Рожеве павутиння»), Innuendo («Тонкий натяк»), Dahlia («Жоржина»). Найпопулярнішими з базових стали Northern Droplet («Північна крапелька»), Perfectly Pale («Досконала блідість»), Poppy Seed («Макове зернятко») та інші.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59