fbpx

Pangaia використали брудне повітря для створення одягу

Pangaia використали брудне повітря для створення одягу

Відомий екологічний бренд продовжує експерименти із нестандартними матеріалами. Минулого року марка презентувала кросівки із штучної виноградної шкіри, а днями здивувала всіх новою унікальною технологією виробництва одягу.

Бренд випустив капсульну колекцію одягу, головною особливістю якої стало застосування технології Air-Ink. Це розробка індійської лабораторії Graviky Labs Анірудха Шарми. Вона дозволяє перетворити шкідливі частинки, які скупчуються в повітрі, в фарбу і чорнило, з яких можна створювати принти для одягу. Таким чином виходить, що одяг виготовляється з викидів вуглекислого газу, які руйнують озоновий шар.

Pangaia використали брудне повітря для створення одягу 1

Для створення чорнило використовують дрібнодисперсні частинки PM 2,5 — одні з головних забруднювачів повітря, що сприяють глобальному потеплінню. Кожен кілограм речовини Air-Ink знижує викид вуглекислого газу в атмосферу на 800 грамів.

Pangaia використали брудне повітря для створення одягу 2

До нової колекції увійшли худі, футболки і спортивні штани, а також аксесуари — панами, капюшони і сумки. Всі речі створені з переробленої бавовни та вже доступні онлайн за ціною від $80 до $185.

Відповідальним за зйомку нового кампейна був Дженке Ахмед Тейлі, стиліст Бейонсе. Обличчями колекції стали супермодель Наомі Кемпбелл і співак Кезіа Джонс.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59