fbpx

Дачний шик: як поєднати овочі та фрукти в інтер’єрі

Дачний шик: як поєднати овочі та фрукти в інтер’єрі

Можливо, ви здивуєтесь, але ми всі, виявляється, так скучили за справжнім літом, що готові перенести в оселю натюрморти з фруктами та овочами. Розповідаємо, чим викликана така несподівана тенденція в облаштуванні інтер’єру та як краще її втілити у житло. 

Дачний шик: як поєднати овочі та фрукти в інтер'єрі 1

Ще на початку року якісь їстівні натюрморти не входили до топ-списку інтер’єрних фаворитів. Проте ближче до літа вподобання дещо змінились, і цей вектор інтересу тренд-хантери, які цілодобово відслідковують та аналізують модні тенденції, пояснюють просто. Фруктово-овочеві мотиви в домівках зробили популярними два лайфстайл-тренди, які аж надто “зайшли” мілленіалам протягом минулих карантинних місяців. По-перше, це коттеджкор, який оспівує заміський стиль життя та вітає будь-які прояви “бабусиних” вподобань – від одягу до ремонту у дачному стилі. Звідсіля свою долю любові отримали строкаті шпалери, подушки та штори із зеленню та фруктовими візерунками. 

Дачний шик: як поєднати овочі та фрукти в інтер'єрі 2

По-друге, овочеві принти, які ще більше підкреслють єднання з природою, прийшлись до смаку тим, кому також припала до душі скандинавська тенденція фрілуфтслів. Нагадаємо, це норвезька філософія життя, згідно з якою потрібно якомога більше часу проводити на природі в будь-яку погоду та пору року.

Як урізноманітнити інтер’єр? 

Шпалери

Дачний шик: як поєднати овочі та фрукти в інтер'єрі 3

Шпалери, малюнок на стіні, дерев’яна обробка стін з принтом чи кафель – всі ці матеріали, прикрашені розлогим яскравим узором із соковитими фруктами та овочами, годяться. Ті, хто все ж надають перевагу стриманим візерункам, можуть обрати малюнок в єдиній кольоровій гамі – наприклад, прикрасити акценту стіну виключно зеленими овочами. 

Штори 

Дачний шик: як поєднати овочі та фрукти в інтер'єрі 4

Штори або фіранки з флористичними мотивами, погодьтесь, виглядають занадто банально порівняно зі шторами, скажімо, з авокадо. 

Текстиль 

Складні нагромаджені узори продовжуть бути лідерами серед трендового текстилю. Однак зараз вони намагаються символізувати відновлення втраченого в мегаполісах зв’язку з природою. Тому етнічні мотиви з багатим різноманіттям рослинних, анімалістичних та геометричних орнаментів звільняють місце для фруктових комбінацій, які набули особливої популярності на обивках меблів та подушках. 

Картини

Найросповсюдженішою помилкою в декорі інтерєру (як і всюди) є кліше. Наприклад, упередження, що картини з їжею прийнятні лише для простору кухні чи столової. Проте дизайнери пропонують розширити межі свого сприйняття та розглянути декоративні “смачні” зображення і для інших кімнат оселі – вітальні, гостьової чи навіть спальні. 

Декор 

Дачний шик: як поєднати овочі та фрукти в інтер'єрі 9

Скульптурна меблі, авторська кераміка і декор ручної роботи, натхненний натюрмотрми, надають житлу унікальність. Притому що вази, чашки, тарілки та глечики перестають бути суто утилітарним предметом, але й набувають художньої цінністі.

Ванна кімната

Також неординарно фруктові композиції виглядають і в оформленні ванних кімнат. Особливо, якщо поєднати кілька предметів одним мотивом, обравши, наприклад, шторку для ванної, коврик та корзину для білизни, об’єднані одним і тим самим фруктом. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59