fbpx

Справжні скарби: 8 головних трендів в обручках

Справжні скарби: 8 головних трендів в обручках

Не зважаючи на будь-які карантинні обмеження, період між новорічними святами та Днем святого Валентина є ідеальним для заручин. У цей час свої долі поєднують 40% пар, а тому вивчати трендові моделі обручок варто вже зараз. Та не забувайте, що їх виготовлення за замовленням може тривати не один місяць. 

Циганський шик

Цей стилістичний напрямок об’єднує ювелірні вироби із вбудованим камінням та має цікаву історію. Він з’явився у 19 столітті і на думку ювелірів такий дизайн зменшував шанси циган викрасти каміння з рук мандрівників. Цей винахід виявився практичним, адже каміння було приховане та менш схильне до деформації. А ще цей старовинний дизайн вдало поєднується як із сучасними весільними вбраннями, так і з одягом на кожен день.

Смарагди

Саме це коштовне каміння за прогнозами експертів стане головним весільним трендом 2021 року. «Смарагди асоціюються з безтурботністю і новими починаннями, та є символічним вибором для багатьох наречених, — зазначає головний фешн-редактор весільного порталу The Knot Шеллі Браун. — Важливо зауважити, що за структурую вони м’якші, ніж діаманти, тому до них потрібно ставитись обережніше. Регулярно чистити та намагатися уникати ударі об тверді поверхні».

Вінтажний стиль

Старовинні вироби мають особливу цінність та вважаються справжніми артефактами. Але і нові обручки можуть мати вінтажний шарм за рахунок ретро-огранювання та використання складних та вишуканих технік. Наприклад, ажурного лиття чи інкрустування подвійними ореолами діамантів. Характерні риси для вікторіанського стилю — це візерунки з квітами та завитками, а вироби епохи ар-деко відрізняються сміливою геометрією та великою кількістю кольорового каміння. 

Подвійне каміння 

Не традиційний, але цікавий та символічний вибір, адже такі вироби французькою звуться ‘Toi et Moi’, що означає «ти і я». Два камені в одній каблучці символізують дві душі, що поєднують свої долі. Хіба можна придумати щось більш романтичне? 

Синій спектр

Окрім смарагдів потужним трендом є вироби із використанням каміння синіх відтінків. Окрім традиційних сапфірів варто звернути увагу на аквамарини, турмаліни, топази, танзаніт та блакитні опали. До речі, великою перевагою такого каміння є те, що воно вдало виглядає в оформленні жовтим золотом та платиною.

Еко стандарти

Усвідомлене споживання є важливим у різних аспектах життя, тому за вашим бажанням навіть обручки можуть бути екологічними. Прикраси такого плану виконані із використанням лабораторних діамантів та різних перероблених матеріалів. 

Мікс металів

Ті часи, коли до сережок із жовтого золота доречно було обирати прикраси того ж кольору, давно в минулому. Зараз в моді сміливі експерименти та поєднання різних металів, навіть в рамках однієї прикраси. То ж якщо не можете визначитись із кольором каблучки, сміливо обирайте мікс жовтого, білого та рожевого золота. 

Ефект гало

Це надзвичайне природне явище давно надихає ювелірів на створення каблучок круглої форми і за словами експертів цього року такий дизайн є дуже актуальним. Мова про конструкцію з діамантів, у якій центральний камінь оточений одним чи декількома рядами мініатюрного каміння, завдяки чому така обручка сяятиме просто неперевершено. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59