fbpx

Оскар-2022: як зірки підтримали Україну

Оскар-2022: як зірки підтримали Україну

Сьогодні ті часи, де ми ходили в кіно, цікавились кінопрем’єрами, слідкували за голлівудськими зірками та червоними хідниками, здаються просто позаминулим життям. Тому вчорашня церемонія нагородження кінопремії “Оскар” втратила місце в актуальній повістці. Втім, окрім мистецтва, “Оскар” завжди був платформою для висловлювання політичної та соціальної позиції. Тому минулої ночі разом з обговоренням стрічок зірки індустрії також знаходили слова або безслівні маркери на підтримку України. 

Наприклад, деякі діячі доповнили свої вбрання жовтоблакитними стрічками, значками та хустинками, а хтось обрав у якості аксусеару синю стрічку — з написом #WithRefugees на підтримку тих українців, кому довелось покинути свої домівки. 

Офіційна частина церемонії вшанувала хвилиною мовчання постраждалих від війни українців, перед якою акторка українського походження Міла Куніс (яка з початку війни відкрила збір коштів для гуманітарної допомоги) виголосила промову. Хоча за неї вона отримала дозу критики в соцмережах, адже в спічі не прозвучало власне слова “Україна”. 

Оскар-2022: як зірки підтримали Україну 1
Міла Куніс

Також висловилася на підтримку України зі сцени одна з ведучих церемонії, акторка Емі Шумер. Режисер Френсіс Форд Коппола оголоисв “Viva Ukraine” після вшанування 50-річчя “Хрещеного батька”.

Оскар-2022: як зірки підтримали Україну 2
Емі Шумер

Втім, користувачі в соцмеержах та деякі видання вже розкритикували подію за дуже стриману “обережну” позицію, де недостатньо гучно заявили про той жах, який відбувається в Україні через російську агресію. Крім того, організатори премії так і не зважились випустити промову президента України Володимира Зеленського, хоча українська сторона була готова її надати.

Оскар-2022: як зірки підтримали Україну 3
Педро Альмадовар
Оскар-2022: як зірки підтримали Україну 4
Паоло Соррентіно з дружиною Даніелою Д’Антоніо та колегами — Луїзою Ранієрі та Філіпо Скотті
Оскар-2022: як зірки підтримали Україну 5
Бенедікт Камбербетч з дружиною Софі Хантер
Оскар-2022: як зірки підтримали Україну 6
Джейсон Момоа
Оскар-2022: як зірки підтримали Україну 7
Джеймі Лі Кертіс
Оскар-2022: як зірки підтримали Україну 8
Тайлер Перрі
Оскар-2022: як зірки підтримали Україну 9
Семюел Л. Джексон з дружиною Латанею Річардсон
Оскар-2022: як зірки підтримали Україну 10
Трой Коцур, Юн Йоджон

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59