fbpx

Олександр Стоянов та Катерина Кухар постраждали від шахраїв у Латинській Америці

Олександр Стоянов та Катерина Кухар постраждали від шахраїв у Латинській Америці

Українських артистів балету обікрав промоутер Ніколас Гарсія (Nicolas Garzia) з Латинської Америки. Жертвами шахрая стала балетна трупа «Grand Kyiv Ballet», яку очолює Олександр Стоянов.

Вони понад місяць гастролювали в Чілі, Аргентині, Парагваї, Домініканській Республіці, Гватемалі, але не отримали обіцяних грошей. Ба більше. Виявилося, що недоброчесний організатор привласнив кошти, що призначалися на благодійність — підтримку українців, які постраждали від війни. Деталями Олександр Стоянов та Катерина Кухар поділилися у себе в соціальних мережах

 «Ми вже більше 15 років гастролюємо по всьому світу, але вперше за мою практику після місячних гастролей маємо збитки. Ніколас Гарсія зробив нам борг за перевезення вантажу — декорацій, є вистави, за які нам досі не сплатили гонорар, і я вимушений шукати шляхи вирішення цього питання, адже артисти виходили на сцену», – написав Стоянов.

На думку Катерини Кухар така ситуація частково виникла через брак «належної інформації про події в Україні». Вона зазначає, що у тих країнах майже ніхто не в курсі, що зараз коїться із українцями. До того ж, українська трупа зі складнощами домоглася заміни вистави з «Лебединого озера» на «Жізель».

«Імпресаріо зайняв зручну позицію: з його слів через заміну вистави глядачі можуть здавати квитки, а вистави відмінятися. Виходячи із цієї логіки графік міг дуже змінюватись, тому і квитки могли знадобитись на інші дати. Хочу зазначити, що кількість вистав була навіть більше, ніж планувалося».

Олександр Стоянов та Катерина Кухар постраждали від шахраїв у Латинській Америці 1

За місяць гастролей Латинською Америкою артисти показали 24 вистави «Жізель».

Раніше «Grand Kyiv Ballet» без проблем провели свій благодійний тур країнами Європи.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59