fbpx

Олександр Стоянов присвятив Катерині Кухар музичний твір

Олександр Стоянов присвятив Катерині Кухар музичний твір

Олександр Стоянов подарував Катерині Кухар мелодію від Євгена Хмари

Зірка балету Олександр Стоянов не втомлюється дивувати свою дружину Катерину Кухар –  минулого року він зробив незабутній сюрприз-вечірку на честь її Дня народження. А цього року Стоянов увійшов у творчу змову з композитором Євгеном Хмарою. За словами Олександра Євген створив незабутній подарунок – музичний твір, присвячений примі-балерині. Тепер Катерина Кухар знає, як вона звучить та які ноти входять до складу її музичної композиції.

Олександр Стоянов присвятив Катерині Кухар музичний твір 1

В соціальних мережах Олександр виклав відео з музикою, яку написав Євген Хмара для Катерини. Привітання починається зі звернення Олесандра та Євгена до Катерини.

Олександр Стоянов: «Улюблена моя дружина, моя мася, моя муза, моя дороговказна зірка, найкраща мама, найкращий партнер по сцені та in crime. У твій День народження хотілося чогось особливого для тебе! Балет я тобі вже дарував. Те, що ти хотіла теж дарував. І зрозумів, що було б чудово подарувати тобі музику. Щоб ти звучала по-особливому. І Євген Хмара прийшов мені на допомогу і зіграв тебе з моїх слів, почуттів та того, як я тебе бачу».

Євген Хмара: «Дорога Катюша, З Днем народження тебе, тебе ніхто не знає краще, ніж Стоянов, ми з твоїм чоловіком увійшли в змову, він тебе описав і зміг це перекласти на музику. Отже, тепер у тебе є своя мелодія і тепер ти знаєш, як ти звучиш. З Днем народження. Насолоджуйся. Продовжуй творити і давати приклад мільйонам, ти дивовижна, працьовита, неймовірно талановита людина».

Олександр Стоянов присвятив Катерині Кухар музичний твір 2

Свій ювілей – 40 років Катерина Кухар зустрічає на гастролях у Франції. Цього дня вона вийшла на сцену у балеті «Лебедине озеро». А вранці поділилася фото з десертом та без макіяжу.

Олександр Стоянов присвятив Катерині Кухар музичний твір 3
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59