fbpx

Коли очікувати вихід 5-го сезону серіалу “Шерлок”

Коли очікувати вихід 5-го сезону серіалу “Шерлок”

Продовження популярного серіалу по мотивам творів сера Артура Конан Дойля, скоріш за все, буде! Днями про це почали писати авторитетні зарубіжні видання, але інформація поки ще доволі нечітка.

Четвертий сезон серіалу закінчився на позитивній ноті і це було схоже на щасливий кінець. Попри це у ньому лишилось багато нерозкритих таємниць і тому є вірогідність, що попереду ще багато цікавих пригод.

Про те, що 5-й сезон серіалу буде, почала писати зарубіжна преса, грунтуючись на натяках творців серіалу Марка Гетісса та Стівена Моффата. Вони не робили офіційних заяв, але сказали, що не планують закінчувати цю історію. Є надія, що BBC або Netflix замовлять продовження серіалу, але коли саме, поки невідомо.

Творці серіалу також дали зрозуміти, що головні ролі й надалі будуть виконувати Бенедикт Камбербетч та Мартін Фрімен. Також ми знов побачимо на екрані одного з шоуранерів серіалу Марка Гєтіса, що виконує роль брата головного героя. Імена інших акторів поки що невідомі, як і дата виходу 5 сезону. Але якщо зараз продовження офіційно підтвердять, зйомки почнуться у 2021 році, а нові серії вийдуть у 2022.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59