fbpx

Офіційно: Ромео – найбагатший із дітей родини Бекхемів

Офіційно: Ромео – найбагатший із дітей родини Бекхемів

Нещодавно стало відомо, що Ромео Бекхем підписав рекламний довгостроковий контракт із компанією Puma, ставши таким чином найбагатшим серед дітей сім’ї Бекхемів. 

Офіційно: Ромео - найбагатший із дітей родини Бекхемів 1

Середній син Вікторії та Девіда пішов, як і його батько, у футбольну кар’єру та грає за американський клуб “Форт Лодердейл”. Але, як і багато відомих спортсменів, вирішив ще заробити на рекламі та підписав контракт із виробником спортивних товарів Puma на суму 1,2 мільйони фунтів стерлінгів. А це трохи більше 1,6 мільйонів доларів. 

Також зірковим футболістом цікавиться дизайнерський бренд Yves Saint Laurent. Вони вже мали спільну колаборацію цього літа і тепер думають над тим, щоб зробити його обличчям бренду.  

Варто додати, що 16-річний брат Крус, 22-річний фотограф Бруклін та 10-річна Харпер вже також мільйонери. А Ромео до підписання угоди мав статки близько 5 мільйонів. 

Також зірковий син Бекхемів у віці 8 років посів 26 місце у списку найстильніших чоловіків Британії. В 10 років підписав контракт із брендом Burberry, а в січні цього року з’явився на обкладинці журналу L’uomo Vogue.

Офіційно: Ромео - найбагатший із дітей родини Бекхемів 2
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59