fbpx

Одягнутися в стилі Дуа Ліпи

Одягнутися в стилі Дуа Ліпи

Протягом останніх чотирьох років співачка Дуа Ліпа активно завойовує не тільки всі можливі професійні премії, але й прихильність фешн-знавців. І цілком заслужено! Свій унікальний стиль як в музиці, так і у зовнішньому вигляді зробив 25-річну співачку сучасною фешн-іконою, котрою сама діва, до речі, стати не намагалась. 

У своїй творчості та в одязі вона оспівує свободу, сміливість, відвертість, виклик, який проявляється у сліпуче кольорових речах, ультракоротких топах та чудернацьких принтах. Вивчаємо та зберігаємо в закладки. 

Неон

Фешн-редактори найавторитетніших видань нерідко хвалять зірку за сміливість у будь-якій ситуації не відмовляти собі у яскравих фарбах. Більш того, модні експерти вбачають у цьому концепцію наслідування мексиканських мотивів, які, завдяки насиченим фарбам у стилі Дуа Ліпи, зустрічається часто і навіть є її своєрідною відмінною рисою. Хай там як, а ми завжди за неон, тому що навіть у комбінації з джинсами та похідними черевиками він вже примушує звернути на себе увагу.  

Новий спорт-шик

Коли ти головна поп-діва сьогодення, нема чого соромитись, і навіть спортивну футболку можна замінити на ультра-короткий топ, який при найменшому русі не приховує білизну. Аби такий спортивний стиль не виглядав занадто зухвало, дівчина поєднує його з доволі консервативними джинсами з високою лінією талії та скромною солом’яною сумочкою. Епатувати краще чимось одним — це правило ми засвоїли на прикладі співачки, і вам радимо. 

Французький mood 

Незважаючи на те, що критики прискіпливо коментували один із головних серіальних хітів минулої зими — “Емілі в Парижі”, який до речі готується повернутись з новим сезоном, дещо перебільшений та кітчево-стереотипний французький шик активно увійшов в моду. Тому сукня в горошок від українського бренду Marianna Senchina з впізнаваними бантиками, яку обрала Дуа Ліпа, буде завжди доречною для виходу з романтичним настроєм. Як і яскравий берет. Дарма, що самих француженок в сучасному Парижі в такому образі не зустріти. 

Поп-кежуал 

Оскільки Дуа Ліпа не просто слідує трендам, а диктує їх, ми не здивовані в її кежуал-гадеробі замість звичайної футболки побачити топ у стилі halterneck. Ми, до речі, лише нещодавно розповідали, чому такі топи з різними видами зав’язок потрібен кожній з нас цього літа. Зрештою, літо в наших широтах швидкоплинне, тому не варто нехтувати шансом зайвий раз похизуватись пресом. А щоб образ не виглядав занадто відверто, співачка збалансовує його широкими брюками та білими кросівками, які дозволяють тривати літнім прогулянкам аж до самого ранку. 

Білий — новий чорний 

Коктейльні виходи Дуа Ліпи — не менш експресивні та самовпевнені, аніж повсякденні. У зірки є чудовий скіл поєднувати в одному образі елегантність, стриманість, сміливість, але без зайвих переборщень та сексуальність, проте без зайвої вульгарності. Отож, замість перевіреної часом маленької чорної сукні, артистка пропонує нову класику — білий брючний костюм вільного силуету, де жакет недбало накинуто поверх топу-бюстьє. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59