fbpx

Нумо слухати: 7 цікавих українських подкастів

Нумо слухати: 7 цікавих українських подкастів

Подкасти – це про зручний формат, приємні розмови та цікавих гостей. Окрім цього, їх можна слухати за будь-яких умов: на пробіжці, під час монотонної роботи або ж завчасно завантажити кілька випусків, аби було що слухати в укритті.

Ми зібрали найцікавіші подкасти на різні теми, які звучать українською та будуть цікаві навіть найвибагливішому слухачеві.

The Ukrainians

Канал, який об’єднав декілька різних тематичних подкастів. Тут можна послухати історії про українських цивільних, що ховалися у бункерах «Азовсталі», і про поняття геноциду, і про культурний символізм під час війни.

Палає

Журналістки Яна Брензей та Емма Антонюк обговорюють теми, від яких власне й «палає», до яких не можна бути байдужими. Наприклад, вони розказують, що не так із Арестовичем, у чому не права Маша Єфросініна та чи може зараз щось бути не на часі.

Як Ти Думаєш

Подкаст Андрія Сусленка про природу мислення. Автор досліджує те, чому ми думаємо саме так, як думаємо, що на це вплинуло і чи можна наш спосіб мислення змінити.

Подкаст Терапія

Ведучі – практикуючий психотерапевт Спартак Субота та комік Женя Янович, які створили цікаве комбо. Разом із гостями вони говорять про актуальні теми, що стосуються психічного здоров’я, стресу, депресії. А також знаходять відповіді та ключики, які можуть допомогти відновити ментальний спокій.

DOU

Live-дискусії з айтішниками про те, що відбувається у сфері IT та як це впливає на життя людей і світу. Подкаст буде цікавий навіть тим, хто не планує пов’язувати своє життя із розробкою, тестуванням та іншими комп’ютерними справами.

MINCULTPRYVIT

Авторський подкаст українського режисера Нарімана Алієва, який виходить у форматі «безкультурно про культуру». За атмосферою діалоги нагадують спілкування на кухні – про те, що тривожить, цікавить, хвилює.

Vertigo

Канал з подкастами від українського попкультурного видання Vertigo.com.ua. Тут цікаво розповідають про кіно, серіали, відеоігри, стендап та попкультуру вцілому. Наприклад, чому «Рататуй» – геніальний мультфільм або ж проблеми є в української ігрової спільноти.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59