fbpx

Нуль зірок: в Англії з’явилось найгірше житло на Airbnb

Нуль зірок: в Англії з’явилось найгірше житло на Airbnb

Про те, що за допомогою цього онлайн-сервісу можна арендувати житло на будь-який смак, знають усі. Раніше ми вже бачили рейтинг маймальовничіших локацій Airbnb, а тепер прийшов час ознайомитись із найгіршою.

Готель категорії «нуль зірок» відкрили троє друзів із Лондона. На цю ідею їх надихнула новина про готель в Швейцарії, де гостям пропонують провести ніч під відкритим небом в Альпах. Заради жарту хлопці відтворили цей проект неподалік від Лондона та несподіванно він став досить популярним.

Нуль зірок: в Англії з'явилось найгірше житло на Airbnb 1

«Ми не були задоволені вартістю нашого житла на Airbnb, тому вирішили зробити власну пропозицію», розповіли Різ Сіммонс, Джеймі Камаз та Хітчин.

Всі необхідні речі для свого «готельного номеру», такі як матрас, ліжко та подушки, хлопці знайши безкоштовно на Facebook Marketplace. Свій «готель» вони встановили посеред поля та зробили оголошення на Airbnb, яке зацікавило багатьох туристів.

Нуль зірок: в Англії з'явилось найгірше житло на Airbnb 2

Подивитись на те, як відбувався весь цей процес, можна на відео у Youtube. До речі хлопці обіцяють, що якщо воно набере 1000 лайків, вони покажуть, як приймають у «готелі» гостей.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59