fbpx

Новий welness-тренд Tik-Tok: рідкий хлорофіл

Новий welness-тренд Tik-Tok: рідкий хлорофіл

Хлорофіл – це пігмент, який надає рослинам зелений колір і відіграє важливу роль у фотосинтезі. Цей зелений елексир – справжнє відкриття для тих, хто дбає про здоров’я своєї шкіри.

TikTok розповідає про потенційні переваги рослинного пігменту, а #chlorophyll збирає сотні мільйонів переглядів і зростаючу кількість відгуків.

Новий welness-тренд Tik-Tok: рідкий хлорофіл 1

Справа в тому, що натуральний хлорофіл цілком здатний замінити собою відразу кілька баночок з косметикою: він нормалізує pH-баланс, допомагає виробити колаген. А головне – прискорює поширення кисню по клітинах, насичуючи їм у тому числі шкіру. Звідси і всі чудові результати, які охоче демонструють користувачі соцмереж. Усього тиждень – і шкіра стає чистою, йдуть почервоніння та запалення. Також хлорофіл містить вітаміни A, C і K, фолієву кислоту, залізо та кальцій.

Кілька досліджень, проведених ще в 2012 році, показали, що хлорофіл значно скорочує кількість ракових клітин. Крім того, влаштовує організму природний детокс – допомагає печі виводити токсини. Таким чином він збільшує кількість еритроцитів і гемоглобіну.

Хлорофіл вже встиг набути такої популярності, що за ним навіть не доведеться йти до аптеки. Концентрат продається у косметичних магазинах. Дозування бувають різні – від кількох мілілітрів до літрових ємностей. Відрізняється і концентрація – вам потрібно буде обрати свою. Зелений еліксир потрібно розвести водою та пити натще. Запах не найприємніший, але виробники полегшили нам життя, випустивши хлорофіл із різними смаковими добавками. А багато хто знайшов вихід, додаючи його в смузі та соки.

І ще один бонус: дослідження показали, що додавання хлорофілу до їжі з високим вмістом вуглеводів посилює почуття ситості. А врешті-решт призводить до зниження маси тіла. Це можуть підтвердити зірки. Хлорофіл давно включили в свою дієту такі знаменитості, як Лара Стоун і Емілія Кларк. В елітному фітнес-клубі, який вони відвідують, зелену рідину пропонують перед тренуванням – саме через прискорення виведення токсинів. До того ж він підвищує витривалість.

https://www.tiktok.com/@marycjskinner/video/6952935952503360773?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id7046132361793275398

Не варто забувати і про побічні ефекти – як і у будь-яких «ліків», вони є і у хлорофілу. В основному вони стосуються травлення. Так що якщо відчули дискомфорт, краще не ризикувати та довіритися овочам та зелені.

В іншому ж, схоже, що хлорофіл – ще одне корисне відкриття, зроблене тіктокерами. Залишиться воно з нами надовго або це чергове віяння моди – покаже час. Але спробувати точно варто!

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59