fbpx

Новий велнес-тренд: обійми з коровами

Новий велнес-тренд: обійми з коровами

Відео з котиками — не єдиний дієвий способ покращити собі настрій, адже у світі велнесу ще повно ідей для релакс-терапії. Це можуть бути звукові ванни, йога в оточенні кіз або навіть обійми із коровами.

Останній варіант — це не чиясь божевільна фантазія, а нове велнес-віяння. Зародилось воно у Нідерландах і оригінальна назва цього тренду «koe knuffelen». До речі, голандські корови вважаються однією з найстаріших порід великої рогатої худоби, яка, виявляється, ще й має цілющі властивості.

View this post on Instagram

#koeienfotoshoot#farmsurvival

A post shared by farmsurvival (@farmsurvival) on

Пройти подібну терапію можна на спеціальних фермах, які є в Нідерландах, Швейцарії та США. Там відвідувачам пропонують близьке спілкування з коровами, яким це також до вподоби. Гості можуть обіймати тварину та провести біля неї пару годин.

Спеціалісти зазначають, що у корів температура тіла вище, ніж у людини, а серце бьється повільніше, за рахунок чого і досягається релакс-ефект. Крім того контакт з коровою підвищує рівень окситоцину — гормону, що знижує рівень стресу та дарує задоволення.

«Спеціальні корови для обіймів є більш спокійними та терплячими. Але у всіх них різний характер. Обійми не можна нав’язувати тварині. Якщо корові набридне, вона просто встане та піде», — розповіла власниця однієї з ферм у Нідерландах.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59