fbpx

«Новий» тренд з нашого дитинства: як полюбити балаклави

«Новий» тренд з нашого дитинства: як полюбити балаклави

У всіх нас є якась «модна травма» родом з дитинства. Про деякі фешн-прийоми, які мали б «померти», ми вже писали. Однак є ще одна ностальгічна річ, яка викликає змішані почуття – балаклава. Вона зіпсувала не одну дитячу голову та сімейну фотографію з зимового відпочинку. Проте сьогоднішні інфлюенсери та дизайнери кажуть, що варто таки дати шанс цій дивній шапці. І, якщо чесно, ми готові. 

«Новий» тренд з нашого дитинства: як полюбити балаклави 1

На тижнях моди чи то серед сторінок глянцю, чи то в Інстаграмі цьогоріч на нас дивляться моделі у цікавому головному уборі. І доволі очікувано, що у погоні за комфортом та мінімалістичністю світ нарешті дійшов і до цього забутого аксесуару. Хоча насправді, деякі й не забували. Наприклад, Раф Сімонс, який намагався чи не в кожній колекції показувати своє бачення балаклави. 

Але саме у 2021 році одягатися, як шестирічна дитина на дитячому майданчику під час канікул, стало найкрутішим трендом сезону. Тепер балаклави значно приємніші, набагато симпатичніші і вже ми самі за доброї волі їх обираємо. Нині це не предмет ненависті, а поєднання всіх основних тенденцій: затишний трикотаж, максималістичні аксесуари та ностальгічний вайб.

Як носити

Загадково, як Кім Кардашьян на Мет Гала

«Новий» тренд з нашого дитинства: як полюбити балаклави 2

Звісно, що своєю появою Кім Кардашьян закріпила успішне повернення балаклави. У тому контексті балаклава на Кім була демонстрацією переходу в «режим анонімного перегляду». Тож ви можете наслідувати її настрій, коли хочеться зникнути з радарів. 

Несподівано, як Beyoncé в рекламі з adidas

Навіть зі спортивним костюмом балаклава може створити унікальний мікс. Подивіться-но на королеву Бі! І навіть якщо ви не богиня сцени, це не завадить вам осмілитися на таке поєднання.

Вишукано, як Емма Коррін на червоній доріжці

«Новий» тренд з нашого дитинства: як полюбити балаклави 3

Зірка серіалу «Корона» Емма Коррін цьогоріч показала усім, що балаклава – це не тільки аксесуар вулиць. Тож ви можете надихнутися образом від Miu Miu та доповнити новорічну сукню такою несподіваною деталлю.

Інфантильно, як Бьянка Міро в галереї

«Новий» тренд з нашого дитинства: як полюбити балаклави 4

Балаклавою зручно додати й яскравих фарб до образу. Обирайте будь-які візерунки, кольорові поєднання, або ж взагалі віднайдіть варіант у стилі печворк. Такий вайб з минулого краще доповнити стриманим одягом, аби вся увага образу була на вашому обличчі.

Повсякденно, як Каміль Шар’єр посеред Парижа

«Новий» тренд з нашого дитинства: як полюбити балаклави 5

Оскільки балаклаву поки що сприймають дещо із засторогою, ви ж на власному прикладі можете змінювати думку суспільства. Наприклад, показати, що це найкращий головний убір для мінливої погоди, як це робить паризька фешн-блогерка. 

Вибір редакції

Zara

«Новий» тренд з нашого дитинства: як полюбити балаклави 6

Мінімалістичний варіант в рубчик – це найкращий вибір для тих, хто ще сумнівається. Ця балаклава зручна, тепла та доволі дешева, тож не так буде сумно, якщо цей експеримент все ж не для вас.

Замовити: www.zara.com

Bevza

«Новий» тренд з нашого дитинства: як полюбити балаклави 7

Балаклава «Княгиня» натхненна однією з найзнаковіших жіночих персоналій в історії України – княгинею Ольгою. Тож у цьому аксесуарі вам точно усе буде до снаги.

Замовити: www.bevza.com

Pangaia

«Новий» тренд з нашого дитинства: як полюбити балаклави 8

Ця балаклава – як м’які обійми посеред гострих льодовиків. В’язана модель з переробленого кашеміру доповнена помпоном. Гадаємо, це найкращий другий шанс тому, що нам не подобалося в дитинстві.

Замовити: thepangaia.com

RUSLAN BAGINSKIY

«Новий» тренд з нашого дитинства: як полюбити балаклави 9

Гламурна версія з кришталем на той випадок, якщо ви справді захотіли посунути Бейонсе з п‘єдисталу. У цій балаклаві ви будете пашіти сяйвом та впевненістю.  

Замовити: ruslanbaginskiy.ua

Natasha Zinko

«Новий» тренд з нашого дитинства: як полюбити балаклави 10

Гарненька балаклава з вушками дарує чудовий настрій не тільки вам, але й усім навколо. Милий логотип також доповнює трошки грайливий та іронічний вайб.

Замовити: www.farfetch.com

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59