fbpx

Новий тренд у мережі: люди вигадують погані кінцівки фільмів Disney

Новий тренд у мережі: люди вигадують погані кінцівки фільмів Disney

Зважаючи на те, что у всіх різні смаки, кінотворіння у всіх викликають різні емоції. І якщо комусь може повністю не сподобатись сюжет, іншим буде достатньо змінити кінцівку.

Користувачі Twitter почали фантазувати на тему того, якими могли б бути альтернативні кінцівки у різних фільмів. Багато людей підтримали новий тренд та діляться своїми думками про те, як могли б закінчитись творіння Disney. У рамках #BadDisneyMovieEndings користувачі пропонують такі варіанти сюжетних розв’язок:

Принц Білосніжки сідає до в’язниці, коли дізнається, що їй лише 14 років.

Ельза створила айсберг, який і спричинив катастрофу «Титаніка».

Люк із «Зоряних війн» усвідомив, що належить Disney.

Аладдін показує Жасмін «абсолютно новий світ» та приводить її в свою ігрову кімнату, на яку його надихнув Крістіан Грей.

Вінні Пух виявився сатаністом.

Круелла де Віль насправді отримала пальто з далматинців.

https://twitter.com/DJSliick/status/1280749944194977792?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1280749944194977792%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fbykvu.com%2Fua%2Fshow%2Fjelza-unichtozhila-titanik-a-nemo-seli-v-seti-pridumyvajut-zhutkie-koncovki-v-filmam-disney%2F

Піноккіо не став справжнім хлопчиком та помер.

У Белль діагностували стокгольмський синдром.

Немо з’їла акула.

Спляча Красуня подає на принца позов до суду за злом із проникненням в її спальню. Пізніше через галас в соцмережах ще кілька принцес виступають зі схожими звинуваченнями.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59