fbpx

Новий TikTok тренд: желейні нігті

Новий TikTok тренд: желейні нігті

Желейні нігті, мармеладний манікюр – новий тренд називають по-різному. Але суть у тому, що цей стиль насправді не новий. Мода на «желейний» матеріал зʼявилася на початку 2000-х. Щоправда, тоді його можна було побачити на туфлях, причому дитячих. Пам’ятаєте ці босоніжки, що переливаються всіма кольорами веселки? Тепер те саме – на нігтях. Отже, що таке мармеладний манікюр?

Желейні нігті вигадали в Кореї (звичайно ж!). І як це часто буває в наш час, тренд зародився в TikTok. У хештегу #jellynails вже понад 140 мільйонів переглядів у додатку. Багато в чому через те, що новий тип манікюру можна зробити самостійно. Якщо коротко – розвести кольоровий лак у прозорому. У результаті – неймовірно гарні розводи та прозоре покриття, котре деякі порівнюють із вітражами, коли через них падає сонячний промінь.

Новий TikTok тренд: желейні нігті 1

У TikTok можна побачити безліч різних варіантів цього манікюру – червоні желейні нігті з французькими візерунками, білі із серцем, прикраси у вигляді полуниці, світло-зелені та пастельно-блакитні кольори.

Новий тренд – абсолютно весняний. З першими променями сонця вони заграють різними відтінками, радуючи вас та оточуючих. Зважилися? Тоді ось покроковий рецепт «приготування» желе для нігтів в домашніх умовах.

Новий TikTok тренд: желейні нігті 2

Крок 1: Підготуйте нігті

Потримайте пальці в теплій воді, посуньте кутикулу і надайте форму нігтям. Також важливо нанести тонкий базовий шар, перш ніж переходити до інших кольорів.

Крок 2: Змішайте кольори

Щоб створити желеподібний лак, знадобиться яскравий або неоновий лак для нігтів та топове покриття.

Крок 3: Нанесіть два шари

Новий TikTok тренд: желейні нігті 3

Нанесіть тонкий шар суміші на нігті. Обов’язково дайте першому шару висохнути, перш ніж наносити другий шар. Так вийде «желе».

Далі все залежить тільки від вашої фантазії. Які саме кольорові лаки ви використовуєте? Світло-рожевий, синій, зелений, жовтий, червоний – все виглядатиме яскраво і дуже по-весняному. 

Новий TikTok тренд: желейні нігті 4

Є ще варіант (до речі, дуже популярний) – розфарбувати кожен палець у свій колір. Або ж прикрасити їх метеликами, квітами, зірками – все залежить від вашої акуратності та терплячості. А хтось сміливо наносить на нігті логотипи відомих брендів. Нерідко можна побачити, що в лак додають блискітки – це ще більше нагадує про 2000-х. Ще – змішують два кольори, наприклад, жовтий та червоний, створюючи цікавий градієнт.

Новий TikTok тренд: желейні нігті 5

Експерти кажуть: желейні нігті із нами надовго. Популярність тільки починає зростати, але мармеладний манікюр буде так само актуальний аж до наступної зими. Так що запасайтеся палітрою лаків та починайте творити!

Новий TikTok тренд: желейні нігті 6
Новий TikTok тренд: желейні нігті 7
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59