fbpx

Новий кліп MONATIK “С.О.В.А.”: тривимірна комп’ютерна анімація і місто Ритму

Новий кліп MONATIK “С.О.В.А.”: тривимірна комп’ютерна анімація і місто Ритму

Креатор і продюсер музичної корпорації MONATIK занурив в віртуальний світ ритмолова.

MONATIK, відомий всім своїм бездоганним художнім смаком, будучи транслятором сучасного мистецтва, презентував нову відеороботу в мультиплікаційному стилі. Полюбився багатьом пісня “С.О.В.А”, яка увійшла в третій сольний альбом “LOVE IT ритм”, отримала розвиток в тривимірній комп’ютерній анімації. Реліз відбувся ексклюзивно на міжнародній конференції для діячів індустрії моди, бізнесу, творчості та мистецтва – VOGUE UA Conference.

Режисером став 2D і 3D-ілюстратор ELLS WAKE. Усередині відео моделюються прості і складні фігури з відсилками до творчості артиста, є віртуальне освітлення, матеріали і діють закони фізики. Всього в відеороботі було анимировано більше тисячі кадрів.

Сам MONATIK зізнається, що головний ідейний шлях пісні – внутрішня сила людини, яка навчилася бути сильніше емоцій розчарування в людях. Про це він поділився у своєму блозі Instagram:

“Я став Совою. Ненавмисно, не за власним бажанням. Просто вночі відучили спати думки, які приходять постійно. Їх особливий потік відбувається, коли стемніє. Вони змушують ходити в пошуках відповідей, самопізнання, пізнання людей в цілому… І пісні дарують. Згодом розумієш, що найбільше щастя в житті – це люди… Найбільше розчарування, як не дивно, теж вони… Можуть підняти, надихнути любов’ю, словами, поглядом… І в той же час принизити, забити в кут і миттю зіпсувати внутрішній світ. Інтонацією, пліткою, брехнею… Дарують надію на завтра, потім крадуть нашу молодість забиваючи її в страх, який перетворюється в звичку зробити крок назустріч мрії.

Слухаю. Обмірковую. Бачу. Аналізую?

Чим старше ми стаємо, тим частіше ловимо себе на думці, що люди часто поводяться якось не по-людськи. Як тварини, їй Богу. Хтось намагається вкусити, нашкодити, отримуючи від цього справжню насолоду. У такі моменти хочеться стати совою: не бігти крізь дерева, а вичікувати з вовками… і летіти над ними. Стати вищими, сильнішими, швидшими. Побачити світло в темному лісі, чітко і ясно.

С.О.В.А? – це ми, з одного лісу компанія. Ті, хто бачили, як порожніють міста, немов душа, втрачає сенс, натхнення, бажання продовжувати. Ті, хто хочуть вирватися з нескінченного потоку інформації і запалювати! Запалювати, немов юність вічна! Мабуть так… раз пам’ятаємо, що навіть в найсіріший час, коли Віра, Любов і Надія заблукали в дрімучому лісі. Потрібно бути як сова. Не бігти крізь дерева, а летіти над ними. Бачити світло в темряві. Чітко і ясно!!!”

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59